Dressuuramazone Van Liere tweede in wereldbeker Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Dressuuramazone Dinja van Liere is als tweede geëindigd bij de wereldbekerwedstrijd van Den Bosch, tegenwoordig The Dutch Masters - Indoor Brabant genaamd. Van Liere, afkomstig uit Uden, kwam met Hermès N.O.P. tot een score van 88,375 punten. Ze moest alleen de Britse Charlotte Fry met Glamourdale voor zich dulden. De in Brabant wonende wereldkampioene, op de openingsdag ook al de sterkste, kwam uit op 86,835 punten.
Van Liere gaat als nummer 3 in de eindstand van het wereldbekerklassement naar haar eerste wereldbekerfinale. Thamar Zweistra is de tweede Nederlandse amazone die zich plaatste voor de finale in Omaha. Het wordt de tweede finale voor de Zeeuwse. Marieke van der Putten werd vijfde in de wereldbekerwedstrijd en maakt nog een kans op een startbewijs voor de finale.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Monaco de vijfde tijd neergezet. Op het stratencircuit aan de Middellandse Zee was hij in zijn Red Bull 0,942 seconde langzamer dan Kimi Antonelli, die de snelste tijd noteerde. De Italiaanse leider in de WK-stand klokte met zijn Mercedes 1.12,720. De tweede en derde tijd waren voor de Ferrari's van Charles Leclerc en Lewis Hamilton.
21 minuten geledenPARIJS (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft voor de zesde keer Roland Garros gewonnen. De 29-jarige Nederlandse versloeg in de finale de Française Ksenia Chasteau met duidelijk verschil: 6-1 6-0. De partij duurde slechts 48 minuten.
1 uur geledenSAN ANTONIO (ANP) - De basketballers van de New York Knicks hebben ook de tweede wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team van coach Mike Brown was opnieuw te sterk voor de San Antonio Spurs: 104-105. Bij rust leidden de Knicks met iets groter verschil (52-56).
5 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
17 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
19 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
21 uur geleden