Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Douane vindt 449 kilo coke tussen de bananen in haven Vlissingen

Douane vindt 449 kilo coke tussen de bananen in haven Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - De douane heeft vrijdag in de haven van Vlissingen 449 kilo cocaïne onderschept. De straatwaarde hiervan is ruim 33 miljoen euro, meldt het Openbaar Ministerie zaterdag. De coke lag verstopt tussen de bananen in een container die naar een bedrijf in Barendrecht zou gaan. Het bedrijf heeft vermoedelijk niets met de smokkel te maken, stelt het OM.

Het zogenoemde HARC-team (Hit And Run Cargo) heeft de zaak in onderzoek. Daarin werken de douane, FIOD, zeehavenpolitie en het Openbaar Ministerie samen. De drugs zijn vernietigd.

Dinsdag werd een partij van 1600 kilo cocaïne onderschept in de haven van Rotterdam. Daarvoor zijn vijf mannen aangehouden. Het OM schat de straatwaarde van die partij op ruim 120 miljoen euro.

Meer uit Binnenland

ProRail: kabels Schiphol hersteld, treinverkeer wordt opgestart

UTRECHT (ANP) - De door brand beschadigde stroomkabels langs het spoor bij Schiphol zijn vervangen. Dat meldt ProRail dinsdagavond. Volgens de spoorbeheerder zijn de sporen na de herstelwerkzaamheden rond 22.15 uur weer vrijgegeven en kan het treinverkeer weer worden opgestart.

45 minuten geleden
Koning: terecht dat wordt gepleit voor evenwichtige NAVO-bijdrage

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander noemt het "terecht" dat er binnen de NAVO wordt gepleit voor "evenwicht in de financiële bijdragen van de partners binnen het bondgenootschap". Dat zei hij in zijn toespraak op paleis Huis ten Bosch tijdens het diner voor staatshoofden en regeringsleiders die deelnemen aan de NAVO-top.

1 uur geleden
Rutte in tafelrede: diner op paleis helpt top tot succes te maken

DEN HAAG (ANP) - Het diner met de NAVO-leiders op Paleis Huis ten Bosch gaat helpen hun top in Den Haag te doen slagen, denkt NAVO-chef Mark Rutte. Hij verwacht "vruchtbare gesprekken", ook al is het etentje op uitnodiging van koning Willem-Alexander en koningin Máxima niet als werkdiner bedoeld.

1 uur geleden
Wereldleiders binnen bij Huis ten Bosch voor diner

DEN HAAG (ANP) - Zo'n 35 regeringsleiders, staatshoofden en ministers zijn aangekomen op Paleis Huis ten Bosch voor het diner met koning Willem-Alexander en koningin Máxima. De Amerikaanse president Donald Trump kwam als laatste aan.

2 uur geleden
Ook Utrecht verbiedt demonstratie van Pegida tijdens NAVO-top

UTRECHT (ANP) - Pegida mag woensdag niet demonstreren in Utrecht. De gemeente heeft de demonstratie verboden, omdat er door de NAVO-top onvoldoende politie beschikbaar is om die veilig te begeleiden. Ook in Arnhem, Enschede en Emmen werden acties van Pegida al verboden om die reden.

2 uur geleden
Trump gearriveerd bij Huis ten Bosch voor diner en overnachting

DEN HAAG (ANP) - De president van de Verenigde Staten Donald Trump is gearriveerd op Paleis Huis ten Bosch in Den Haag, ziet een verslaggever ter plaatse. Trump woont daar het diner met wereldleiders bij. Ook blijft hij op uitnodiging van koning Willem-Alexander logeren in het paleis.

2 uur geleden
Trump vanaf Schiphol onderweg naar Den Haag in The Beast

SCHIPHOL (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump is vanaf Schiphol vertrokken naar Den Haag, ziet een verslaggever ter plekke. Hij stapte in The Beast, zijn dienstvoertuig. De wagen vertrok in een colonne van ruim dertig voertuigen, begeleid door de Nederlandse politie en de Amerikaanse Secret Service.

2 uur geleden