Dost trefzeker bij zege Eintracht Frankfurt
BERLIJN (ANP) - Bas Dost heeft een belangrijke rol gespeeld bij de overwinning van Eintracht Frankfurt bij Hertha BSC (3-1). De Nederlandse aanvaller zorgde voor het tweede doelpunt van de bezoekers in de Duitse hoofdstad. Frankfurt heeft na twee duels in de Bundesliga nu 4 punten.
Dost scoorde in de 37e minuut. Hij deed dat met het hoofd, na een voorzet van Daichi Kamada. Eintracht Frankfurt leidde op dat moment al, omdat André Silva na een half uur al een strafschop had benut. Sebastian Rode tekende in de tweede helft voor de 3-0. Met een eigen doelpunt zorgde Martin Hinteregger voor het enige Berlijnse succes.
Dost werd na ruim een uur vervangen. Bij de thuisclub viel Deyovaisio Zeefuik meteen na rust in. Daishawn Redan deed dat in de slotfase, Karim Rekik bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
16 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de licentie om betaald voetbal te spelen behouden. Dat is het gevolg van een uitspraak van de Hoge Raad, die het cassatieberoep van voetbalbond KNVB heeft verworpen.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - Wereldbond FIFA stelt een onderzoek in naar het incident op het veld na de halve finale van het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië, waarbij Argentijnse spelers een spandoek vertoonden. Daarop stond de tekst: De Falklandeilanden zijn Argentijns. Argentinië won de wedstrijd met 2-1.
7 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - FC Twente treft in de tweede voorronde van de Europa League het Hongaarse Ferencváros. Ajax speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen het Servische FK Vojvodina. Dat is de uitkomst van de onderlinge confrontatie tussen Ferencváros en Vojvodina in de eerste voorronde van de Europa League.
19 uur geleden