Dost trefzeker bij zege Eintracht Frankfurt
BERLIJN (ANP) - Bas Dost heeft een belangrijke rol gespeeld bij de overwinning van Eintracht Frankfurt bij Hertha BSC (3-1). De Nederlandse aanvaller zorgde voor het tweede doelpunt van de bezoekers in de Duitse hoofdstad. Frankfurt heeft na twee duels in de Bundesliga nu 4 punten.
Dost scoorde in de 37e minuut. Hij deed dat met het hoofd, na een voorzet van Daichi Kamada. Eintracht Frankfurt leidde op dat moment al, omdat André Silva na een half uur al een strafschop had benut. Sebastian Rode tekende in de tweede helft voor de 3-0. Met een eigen doelpunt zorgde Martin Hinteregger voor het enige Berlijnse succes.
Dost werd na ruim een uur vervangen. Bij de thuisclub viel Deyovaisio Zeefuik meteen na rust in. Daishawn Redan deed dat in de slotfase, Karim Rekik bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
9 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
16 uur geleden