Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost schiet FC Utrecht in de slotfase langs Vitesse

Dost schiet FC Utrecht in de slotfase langs Vitesse

UTRECHT (ANP) - Bas Dost heeft FC Utrecht voor eigen publiek een overwinning bezorgd op Vitesse. De 33-jarige spits schoot in de 84e minuut raak, nadat twee Arnhemse verdedigers hadden verzuimd om de bal weg te trappen. Het eerste doelpunt van FC Utrecht dit seizoen in de eigen Galgenwaard bleek genoeg voor 3 punten.

De ploeg van trainer Henk Fraser kwam eerder thuis tegen SC Cambuur niet verder dan 0-0 en verloor met 2-0 van Ajax. De wedstrijd in De Galgenwaard verliep zonder incidenten. Burgemeester Sharon Dijksma van Utrecht had vooraf een waarschuwing gegeven. Ze dreigde een deel van de tribunes te sluiten als het na ongeregeldheden tegen Cambuur en Ajax wederom mis zou gaan in het stadion.

Zowel FC Utrecht als Vitesse boekte vorige week pas de eerste overwinning. Beide clubs begonnen met de nodige ambities aan het seizoen, maar beleefden een stroeve start. Bij FC Utrecht had Anastasios Douvikas een basisplaats na zijn drie doelpunten vorige week als invaller tegen Fortuna Sittard (4-3).

Kansen waren schaars in De Galgenwaard. Dost sloeg in de slotfase echter gretig toe toen de bal ineens voor zijn voeten belandde. Met links schoot hij de bal langs doelman Kjell Scherpen. Het betekende zijn vijfde treffer dit seizoen.

Meer uit Voetbal

Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

24 minuten geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

11 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

13 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

14 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

14 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

20 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

23 uur geleden