Dost leidt Frankfurt naar tweede ronde in Duitse beker
MÜNCHEN (ANP) - Bas Dost heeft Eintracht Frankfurt naar de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi geleid. Met een assist en een doelpunt was de spits belangrijk in de gewonnen uitwedstrijd tegen derdeklasser TSV 1860 München: 1-2. Dost stelde kort na rust André Silva in staat om de score te openen, enkele minuten later waren de rollen omgedraaid.
Op aangeven van de Portugese aanvaller tekende Dost, die in de belangstelling staat van de Belgische kampioen Club Brugge, voor de 0-2. Het werd in de slotfase nog even spannend na een benutte strafschop van 1860 München, maar Frankfurt hield stand in het Grünwalder-stadion in München.
Ook de andere clubs uit de Bundesliga die zaterdag in actie kwamen, lieten zich niet verrassen. Borussia Mönchengladbach zegevierde met maar liefst 8-0 bij FC Oberneuland. FC Augsburg, de club van aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw, won met 7-0 bij MTV Eintracht Celle. Wout Weghorst kwam niet tot scoren voor VfL Wolfsburg, maar zijn ploeg wist wel met 4-1 te winnen bij FSV Union Fürstenwalde. RB Leipzig zegevierde met 3-0 bij 1. FC Nürnberg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
5 uur geleden