Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost leidt Frankfurt naar tweede ronde in Duitse beker

Dost leidt Frankfurt naar tweede ronde in Duitse beker

MÜNCHEN (ANP) - Bas Dost heeft Eintracht Frankfurt naar de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi geleid. Met een assist en een doelpunt was de spits belangrijk in de gewonnen uitwedstrijd tegen derdeklasser TSV 1860 München: 1-2. Dost stelde kort na rust André Silva in staat om de score te openen, enkele minuten later waren de rollen omgedraaid.

Op aangeven van de Portugese aanvaller tekende Dost, die in de belangstelling staat van de Belgische kampioen Club Brugge, voor de 0-2. Het werd in de slotfase nog even spannend na een benutte strafschop van 1860 München, maar Frankfurt hield stand in het Grünwalder-stadion in München.

Ook de andere clubs uit de Bundesliga die zaterdag in actie kwamen, lieten zich niet verrassen. Borussia Mönchengladbach zegevierde met maar liefst 8-0 bij FC Oberneuland. FC Augsburg, de club van aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw, won met 7-0 bij MTV Eintracht Celle. Wout Weghorst kwam niet tot scoren voor VfL Wolfsburg, maar zijn ploeg wist wel met 4-1 te winnen bij FSV Union Fürstenwalde. RB Leipzig zegevierde met 3-0 bij 1. FC Nürnberg.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

11 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

13 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

15 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

15 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

15 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

18 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

19 uur geleden