
Dost gaat volgend seizoen niet Europa in met Frankfurt
FRANKFURT (ANP) - Bas Dost speelt volgend seizoen geen Europees voetbal met Eintracht Frankfurt. De spits speelde zaterdag met zijn ploeg gelijk tegen FC Köln (1-1) en kan volgende week tijdens de laatste speelronde van de Bundesliga niet meer naar de zevende plaats stijgen.
Dost tekende wel voor de enige treffer van Frankfurt tegen 1. FC Köln. Het was zijn 43e treffer ooit in de hoogste Duitse voetbalklassen, twee minder dan Rafael van der Vaart.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich drie dagen voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League naar een overwinning in La Liga geknokt. De ploeg van trainer Diego Simeone won de thuiswedstrijd tegen Cádiz (3-2), na een achterstand van 0-2.
4 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC heeft het ziekenhuis verlaten. Dat zei aanvaller Michiel Kramer van de club uit Waalwijk bij programma Studio Voetbal van de NOS.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Voetballers Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani, Layvin Kurzawa en Achraf Hakimi van Paris Saint-Germain hebben spijt dat ze beledigde liederen hebben gezongen over Olympique Marseille. Ze werden vorige week gefilmd na een zege van 4-0 op een van de tegenstanders van Ajax in de Europa League.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetbalster Jill Roord heeft meteen gescoord bij haar competitiedebuut voor Manchester City. De international maakte het tweede doelpunt in de 2-0-zege van haar club bij West Ham United.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Directe concurrenten Atalanta en Juventus hebben elkaar zondag in evenwicht gehouden in de Serie A. In Bergamo werd het 0-0. Bij Atalanta stonden de Nederlanders Teun Koopmeiners en Marten de Roon in de basis.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jan van Halst keert niet meer terug in de raad van commissarissen van Ajax. Hij vindt het niet zuiver om weer zitting te nemen in het toezichtsorgaan van de club uit Amsterdam als op 15 maart zijn tijdelijk dienstverband als algemeen directeur afloopt.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is ook na dit weekend de nummer twee van de Eredivisie. De ploeg van trainer Pascal Jansen won in eigen huis met 4-0 van Fortuna Sittard, dat na zondag op plek negen staat in de competitie.
8 uur geleden