Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost bezorgt Club Brugge zege in Belgische competitie

Dost bezorgt Club Brugge zege in Belgische competitie

KORTRIJK (ANP) - Bas Dost heeft Club Brugge een overwinning bezorgd in de Belgische competitie. De spits maakte in de uitwedstrijd tegen KV Kortrijk kort na rust het enige doelpunt: 0-1. De ploeg van trainer Alfred Schreuder hield de achterstand op koploper Union daardoor beperkt tot 9 punten. Eerder in de week eindigde de topper tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst in Brugge in 0-0.

Dost maakte zijn elfde doelpunt van het seizoen. Hij kon op aangeven van Charles De Ketelaere de bal vlak voor de doellijn intikken. Schreuder haalde de spits zo'n 20 minuten voor tijd naar de kant. Aanvoerder Ruud Vormer speelde wel de hele wedstrijd. Oranje-international Noa Lang ontbrak vanwege een positieve coronatest.

Union, de verrassende nummer 1 in België, won eerder op de dag met 1-0 van Anderlecht. Een vroeg doelpunt van de Deense middenvelder Casper Nielsen bleek genoeg voor de thuisploeg, met oud-Feyenoorder Bart Nieuwkoop in de basis. Anderlecht, met onder anderen Joshua Zirkzee en Wesley Hoedt in de ploeg, zag de achterstand op Union oplopen tot 15 punten.

Antwerp, dat met 1-0 won bij AA Gent dankzij een doelpunt van de Nigeriaan Alhassan Yusuf, staat derde met 10 punten achterstand.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

1 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

2 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

3 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

7 uur geleden
Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

19 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

23 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

23 uur geleden