Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost bezorgt Club Brugge zege in Belgische competitie

Dost bezorgt Club Brugge zege in Belgische competitie

KORTRIJK (ANP) - Bas Dost heeft Club Brugge een overwinning bezorgd in de Belgische competitie. De spits maakte in de uitwedstrijd tegen KV Kortrijk kort na rust het enige doelpunt: 0-1. De ploeg van trainer Alfred Schreuder hield de achterstand op koploper Union daardoor beperkt tot 9 punten. Eerder in de week eindigde de topper tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst in Brugge in 0-0.

Dost maakte zijn elfde doelpunt van het seizoen. Hij kon op aangeven van Charles De Ketelaere de bal vlak voor de doellijn intikken. Schreuder haalde de spits zo'n 20 minuten voor tijd naar de kant. Aanvoerder Ruud Vormer speelde wel de hele wedstrijd. Oranje-international Noa Lang ontbrak vanwege een positieve coronatest.

Union, de verrassende nummer 1 in België, won eerder op de dag met 1-0 van Anderlecht. Een vroeg doelpunt van de Deense middenvelder Casper Nielsen bleek genoeg voor de thuisploeg, met oud-Feyenoorder Bart Nieuwkoop in de basis. Anderlecht, met onder anderen Joshua Zirkzee en Wesley Hoedt in de ploeg, zag de achterstand op Union oplopen tot 15 punten.

Antwerp, dat met 1-0 won bij AA Gent dankzij een doelpunt van de Nigeriaan Alhassan Yusuf, staat derde met 10 punten achterstand.

Meer uit Voetbal

PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

12 minuten geleden
Koploper Inter herstelt zich tegen Genoa van uitschakeling in CL

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.

40 minuten geleden
Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

2 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

2 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

5 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

5 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

8 uur geleden