Dost alweer trefzeker voor winnend Club Brugge
ANTWERPEN (ANP) - Ook in zijn tweede wedstrijd voor Club Brugge heeft Bas Dost zondag gescoord. Hij was er daarmee mede verantwoordelijk voor dat de koploper op bezoek bij Beerschot met 3-0 won. Dost, in december overgenomen van Eintracht Frankfurt, scoorde bij zijn debuut tegen STVV al na 13 minuten. Dat duel werd met 2-1 gewonnen.
Tegen Beerschot duurde het een kwartier voordat de Nederlander de bal uit een voorzet van Charles De Ketelaere langs doelman Mike Vanhamel tot in het doel verlengde. Vier minuten later stond het al 0-2 door een treffer van Odilon Kossounou. Noa Lang maakte er in de 82e minuut 0-3 van. De oud-Ajacied toonde daarna zijn ondershirt met een eerbetoon aan zijn overleden oma. Het kostte de geëmotioneerde aanvaller een gele kaart. Stefano Denswil, gehuurd van Bologna, kwam hem niet veel later vervangen.
Club Brugge leidt riant in de Pro League met nu 7 punten voorsprong op Racing Genk, dat zaterdag met 2-0 verloor bij Excelsior Moeskroen.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.
6 minuten geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
52 minuten geledenCAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.
1 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
2 uur geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
2 uur geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
2 uur geleden