Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost alweer trefzeker voor winnend Club Brugge

Dost alweer trefzeker voor winnend Club Brugge

ANTWERPEN (ANP) - Ook in zijn tweede wedstrijd voor Club Brugge heeft Bas Dost zondag gescoord. Hij was er daarmee mede verantwoordelijk voor dat de koploper op bezoek bij Beerschot met 3-0 won. Dost, in december overgenomen van Eintracht Frankfurt, scoorde bij zijn debuut tegen STVV al na 13 minuten. Dat duel werd met 2-1 gewonnen.

Tegen Beerschot duurde het een kwartier voordat de Nederlander de bal uit een voorzet van Charles De Ketelaere langs doelman Mike Vanhamel tot in het doel verlengde. Vier minuten later stond het al 0-2 door een treffer van Odilon Kossounou. Noa Lang maakte er in de 82e minuut 0-3 van. De oud-Ajacied toonde daarna zijn ondershirt met een eerbetoon aan zijn overleden oma. Het kostte de geëmotioneerde aanvaller een gele kaart. Stefano Denswil, gehuurd van Bologna, kwam hem niet veel later vervangen.

Club Brugge leidt riant in de Pro League met nu 7 punten voorsprong op Racing Genk, dat zaterdag met 2-0 verloor bij Excelsior Moeskroen.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

3 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

3 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

5 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

8 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

8 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

10 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

11 uur geleden