Dortmund zonder Malen pas laat langs FC Ingolstadt
DORTMUND (ANP) - Zonder Donyell Malen heeft Borussia Dortmund in de Duitse beker met enige moeite gewonnen van FC Ingolstadt. Op eigen veld werd het door late treffers 2-0 voor de Duitse topclub. Malen, international van Nederland, ontbrak wegens een darminfectie.
Pas zo'n kwartier voor het einde kwam Dortmund tegen de club uit de tweede Bundesliga op voorsprong. Thorgan Hazard scoorde. De Belg maakte er ongeveer 10 minuten later ook 2-0 van.
Dortmund, in de Bundesliga tweede achter Bayern München, verloor vorige week in Amsterdam met ruime cijfers in de Champions League van Ajax. Beide clubs ontmoeten elkaar binnenkort opnieuw, dan in Duitsland. Onder meer de Noorse spits Erling Haaland ontbreekt voorlopig nog bij Dortmund.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
12 uur geleden