Dortmund ziet Nmecha en Kobel terugkeren in aanloop naar PSV
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund ziet in aanloop naar het tweede Champions League-duel met PSV meerdere spelers terugkeren van blessures. De sinds november afwezige middenvelder Felix Nmecha en de afgelopen weken ontbrekende eerste doelman Gregor Kobel zitten dit weekend mogelijk voor het eerst weer bij wedstrijdselectie. In dat geval zou alleen oud-Ajacied Sébastien Haller nog ontbreken.
De 23-jarige Nmecha traint sinds tien dagen weer mee, maar toch blijft trainer Edin Terzic voorzichtig. "Hij werkt keihard, maar we geven hem bewust alle tijd die hij nodig heeft", zei Terzic in aanloop naar het uitduel met Werder Bremen. Nmecha kwam afgelopen zomer voor enkele tientallen miljoen euro's over van VfL Wolfsburg en kwam in zijn eerste maanden al tot vijftien wedstrijden.
Kobel raakte in de warming-up voor het heenduel in Eindhoven (1-1) geblesseerd. De Zwitser traint donderdag weer voor het eerst met de groep mee. "Maar we zetten hem alleen in het doel als hij er 100 procent klaar voor is", aldus zijn trainer.
Haller raakte vorige maand in de gewonnen finale van de Afrika Cup geblesseerd aan een enkel. Ook de Nederlanders Donyell Malen en Ian Maatsen spelen in Dortmund, waar PSV woensdag probeert de kwartfinales van de Champions League te bereiken.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
5 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
14 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
14 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
15 uur geleden