Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund wint na nederlaag bij Ajax wel in Bundesliga

Dortmund wint na nederlaag bij Ajax wel in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich goed hersteld van de nederlaag tegen Ajax in de Champions League (4-0). De nummer 2 van de Bundesliga won zonder de geblesseerde spits Erling Haaland de uitwedstrijd tegen Arminia Bielefeld (1-3).

Haaland liep dinsdag een heupblessure op in Amsterdam. Hij mist op 3 november de thuiswedstrijd tegen Ajax en kan Noorwegen op 16 november ook niet helpen in de laatste groepswedstrijd van de WK-kwalificatie tegen het Nederlands elftal.

Emere Can, Mats Hummels en Jude Bellingham troffen doel voor Dortmund. Fabian Klos benutte in de 87e minuut een strafschop voor Bielefeld. Donyell Malen had een basisplaats bij Dortmund en werd in de 66e minuut gewisseld. Dortmund houdt een achterstand van 1 punt op Bayern München. De koploper won voor eigen publiek van TSG 1899 Hoffenheim (4-0). Serge Gnabry en Robert Lewandowski scoorden in het eerste half uur. Eric Maxim Choupo-Moting en Kingsley Coman bepaalden in de slotfase de eindstand.

Wolfsburg

VfL Wolfsburg verloor de thuiswedstrijd tegen SC Freiburg (0-2). Philipp Lienhart en Lucas Höler scoorden voor de bezoekers, waar Mark Flekken weer het doel verdedigde. De Limburger werd vrijdag door bondscoach Louis van Gaal opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de laatste groepswedstrijden in de WK-kwalificatie tegen Montenegro en Noorwegen. Trainer Mark van Bommel van Wolfsburg miste Wout Weghorst na een positieve coronatest.

RB Leipzig won in eigen stadion zonder de geblesseerde Brian Brobbey van SpVgg Greuther Fürth (4-1). Branimir Hrgota hielp de bezoekers nog wel aan een voorsprong. Maar vervolgens scoorden Yussuf Poulsen, Emil Forsberg, Dominik Szoboszlai en Hugo Novoa Ramos voor Leizpig.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

14 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

15 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

15 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

16 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

16 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

19 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

1 dag geleden