Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund wint na nederlaag bij Ajax wel in Bundesliga

Dortmund wint na nederlaag bij Ajax wel in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich goed hersteld van de nederlaag tegen Ajax in de Champions League (4-0). De nummer 2 van de Bundesliga won zonder de geblesseerde spits Erling Haaland de uitwedstrijd tegen Arminia Bielefeld (1-3).

Haaland liep dinsdag een heupblessure op in Amsterdam. Hij mist op 3 november de thuiswedstrijd tegen Ajax en kan Noorwegen op 16 november ook niet helpen in de laatste groepswedstrijd van de WK-kwalificatie tegen het Nederlands elftal.

Emere Can, Mats Hummels en Jude Bellingham troffen doel voor Dortmund. Fabian Klos benutte in de 87e minuut een strafschop voor Bielefeld. Donyell Malen had een basisplaats bij Dortmund en werd in de 66e minuut gewisseld. Dortmund houdt een achterstand van 1 punt op Bayern München. De koploper won voor eigen publiek van TSG 1899 Hoffenheim (4-0). Serge Gnabry en Robert Lewandowski scoorden in het eerste half uur. Eric Maxim Choupo-Moting en Kingsley Coman bepaalden in de slotfase de eindstand.

Wolfsburg

VfL Wolfsburg verloor de thuiswedstrijd tegen SC Freiburg (0-2). Philipp Lienhart en Lucas Höler scoorden voor de bezoekers, waar Mark Flekken weer het doel verdedigde. De Limburger werd vrijdag door bondscoach Louis van Gaal opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de laatste groepswedstrijden in de WK-kwalificatie tegen Montenegro en Noorwegen. Trainer Mark van Bommel van Wolfsburg miste Wout Weghorst na een positieve coronatest.

RB Leipzig won in eigen stadion zonder de geblesseerde Brian Brobbey van SpVgg Greuther Fürth (4-1). Branimir Hrgota hielp de bezoekers nog wel aan een voorsprong. Maar vervolgens scoorden Yussuf Poulsen, Emil Forsberg, Dominik Szoboszlai en Hugo Novoa Ramos voor Leizpig.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

6 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

6 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

9 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

12 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

14 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

15 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

16 uur geleden