Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund wint bij Hoffenheim en is koploper in Bundesliga

Dortmund wint bij Hoffenheim en is koploper in Bundesliga

SINSHEIM (ANP) - Borussia Dortmund is voorlopig de koploper in de Bundesliga, met 3 punten voorsprong op Bayern München en 1. FC Union Berlin. De formatie van de Kroatische coach Edin Terzic, sinds de winterstop bezig aan een opmars, won met 1-0 bij TSG 1899 Hoffenheim.

Zondag is het topduel tussen Bayern München en 1. FC Union Berlin, dat eerder in de week Ajax uitschakelde in de tussenronde van de Europa League.

Vlak voor rust zette Julian Brandt Dortmund op voorsprong, na voorbereidend werk van aanvoerder Marco Reus. Donyell Malen, voormalig speler van PSV, kwam na ruim een uur in het veld bij de bezoekers.

Aanvaller Karim Adeyemi ontbrak wegens een blessure bij Dortmund. Hij hoopt over anderhalve week in de wedstrijd in de Champions League tegen Chelsea zijn rentree te kunnen maken.

Leipzig versloeg Eintracht Frankfurt, 2-1. Halverwege leidde Leipzig met 2-0. Timo Werner en Emil Forsberg maakten de doelpunten. Na iets meer dan een uur maakte Djibril Sow het weer spannend. Leipzig staat nu vierde, op 4 punten van Dortmund.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

4 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

7 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

8 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

9 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

10 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

10 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

14 uur geleden