Dortmund wil snel extra spits als vervanger van Haller
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund hoopt snel een extra aanvaller aan de selectie toe te kunnen voegen. De Duitse club nam deze zomer Sébastien Haller voor 31 miljoen euro over van Ajax, maar de Fransman komt de komende maanden niet in actie na een operatie vanwege teelbalkanker.
"Natuurlijk heb ik een lijst met namen in mijn hoofd. We hebben hier nu tenslotte een tijdje mee te maken", aldus technisch directeur Sebastian Kehl. "Als het even kan, willen we snel handelen."
Haller is bij Dortmund de vervanger van de naar Manchester City vertrokken Noor Erling Haaland.
Borussia Dortmund speelt vrijdag in de eerste ronde van het Duitse bekertoernooi tegen 1860 München.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
20 uur geleden