Dortmund verstevigt vijfde plaats met zege op Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft vertrouwen opgedaan voor de return tegen Manchester City in de kwartfinales van de Champions League. Trainer Edin Terzic zag zijn elftal in de Bundesliga winnen van VfB Stuttgart: 2-3.
Halverwege stond Stuttgart, door een doelpunt van Sasa Kalajdzic in de 17e minuut, nog op voorsprong. Jude Bellingham maakte in de 47e minuut gelijk en Marco Reus bracht Dortmund in de 52e minuut op voorsprong. Invaller Daniel Didavi leek de thuisploeg in de 78e minuut alsnog een gelijkspel te bezorgen, maar Ansgar Knauff (ook ingevallen) bepaalde in de 80e minuut met de 2-3 anders.
Dortmund blijft vijfde, met een achterstand van 7 punten op Eintracht Frankfurt. Frankfurt versloeg eerder op zaterdag VfL Wolfsburg met 4-3.
De uitwedstrijd tegen Manchester City verloor Dortmund afgelopen week met 2-1.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
24 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
34 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
3 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
7 uur geleden