Dortmund verstevigt vijfde plaats met zege op Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft vertrouwen opgedaan voor de return tegen Manchester City in de kwartfinales van de Champions League. Trainer Edin Terzic zag zijn elftal in de Bundesliga winnen van VfB Stuttgart: 2-3.
Halverwege stond Stuttgart, door een doelpunt van Sasa Kalajdzic in de 17e minuut, nog op voorsprong. Jude Bellingham maakte in de 47e minuut gelijk en Marco Reus bracht Dortmund in de 52e minuut op voorsprong. Invaller Daniel Didavi leek de thuisploeg in de 78e minuut alsnog een gelijkspel te bezorgen, maar Ansgar Knauff (ook ingevallen) bepaalde in de 80e minuut met de 2-3 anders.
Dortmund blijft vijfde, met een achterstand van 7 punten op Eintracht Frankfurt. Frankfurt versloeg eerder op zaterdag VfL Wolfsburg met 4-3.
De uitwedstrijd tegen Manchester City verloor Dortmund afgelopen week met 2-1.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
19 minuten geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
10 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
10 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
10 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
11 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
13 uur geleden