Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund verslaat RB Leipzig na drie nederlagen op rij

Dortmund verslaat RB Leipzig na drie nederlagen op rij

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft na drie nederlagen op rij weer eens gewonnen. De ploeg van de onder druk staande trainer Nuri Sahin boog op eigen veld tegen RB Leipzig een achterstand om in een 2-1-zege.

De Sloveen Benjamin Sesko zette RB Leipzig na een klein half uur op voorsprong en Maximilian Beier maakte kort daarna gelijk. Serhou Guirassy nam halverwege de tweede helft het winnende doelpunt voor zijn rekening. Het betekende zijn vijfde doelpunt van het seizoen.

Borussia Dortmund verloor recent met 5-2 van Real Madrid in de Champions League, met 2-1 van Augsburg in de Bundesliga en met 1-0 van Wolfsburg in het bekertoernooi.

Dortmund staat vijfde in de Bundesliga. De ploeg uit het westen van Duitsland heeft al 7 punten minder dan koploper Bayern München: 23 om 16. RB Leipzig, waar Lutsharel Geertruida de hele wedstrijd speelde, heeft 3 punten minder dan Bayern.

Dinsdag ontvangt Dortmund Sturm Graz in de Champions League. RB Leipzig moet naar Celtic.

Meer uit Voetbal

Kaapverdië met vijf geboren Rotterdammers gelijk tegen Uruguay

MIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië heeft in de nacht van zondag op maandag opnieuw voor een stunt gezorgd door de tweede groepswedstrijd in het Miami Stadium met 2-2 gelijk te spelen tegen Uruguay. Het elftal van bondscoach Pedro Leitão Brito veroverde eerder ook al verrassend een punt tegen Spanje (0-0). WK-debutant Kaapverdië speelde met vijf geboren Rotterdammers tegen de Zuid-Amerikanen.

19 minuten geleden
Kaapverdië met drie in Nederland geboren spelers tegen Uruguay

MIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië begint aan de tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Uruguay met drie in Nederland geboren spelers in de startopstelling. Bondscoach Pedro Leitão Brito heeft een basisplaats voor verdediger Sidny Lopes Cabral en middenvelders Jamiro Monteiro en Garry Rodrigues.

2 uur geleden
België blijft op WK steken op doelpuntloos gelijkspel tegen Iran

INGLEWOOD (ANP) - België heeft ook de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet weten te winnen. Iran hield de Rode Duivels in het stadion nabij Los Angeles op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

3 uur geleden
Spanje herstelt zich op WK met overtuigende zege op Saudi-Arabië

ATLANTA (ANP) - Spanje heeft zich met een 4-0-zege op Saudi-Arabië op het WK hersteld van de teleurstellende openingswedstrijd tegen Kaapverdië (0-0). Met Lamine Yamal voor het eerst in de basis zette de Europees kampioen de nummer 61 van de wereld in Atlanta vanaf het begin onder zware druk, met halverwege de eerste helft een 3-0-voorsprong als resultaat. Spits Mikel Oyarzabal was met twee treffers en een assist de uitblinker.

6 uur geleden
Nederlands elftal blijft voorlopig in Kansas City

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal blijft voorlopig in Kansas City op het WK. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers zijn in ieder geval tot de eventuele achtste finale in het huidige basiskamp.

8 uur geleden
Timber hervat na hersenschudding training bij Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Quinten Timber heeft zondag de training bij het Nederlands elftal hervat. De middenvelder liep drie dagen geleden tijdens de training na een duel met Frenkie de Jong een lichte hersenschudding op en kon daardoor zaterdag niet meedoen in de tweede groepswedstrijd tegen Zweden, die Oranje met 5-1 won.

8 uur geleden
Ajax neemt afscheid van trainer García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft afscheid genomen van trainer Oscar García. De Spaanse coach had nog een contract tot medio 2027, maar in goed onderling overleg is besloten de samenwerking per direct te beëindigen, meldt de club. Ajax had al de Spaanse trainer Míchel aangetrokken voor het nieuwe seizoen.

9 uur geleden