Dortmund verliest opnieuw, ondanks twee treffers van Haaland
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Dortmund is het winnen even verleerd. De club had in de uitwedstrijd bij Borussia Mönchengladbach niet voldoende aan twee treffers van Erling Haaland en verloor met 4-2.
Dortmund verloor dinsdag ook al van Bayer Leverkusen (2-1) en kwam afgelopen zaterdag tegen laagvlieger Mainz 05 niet verder dan een gelijkspel (1-1). Dortmund is inmiddels al 10 punten achterop geraakt op Bayern München, de koploper die zondag te gast is bij Schalke 04.
Nico Elvedi opende de score voor Borussia Mönchengladbach. Vervolgens scoorde Haaland tweemaal binnen 7 minuten voor Dortmund. De 20-jarige Noor evenaarde het record van Uwe Seeler, met 27 doelpunten in zijn eerste 28 duels in de Bundesliga.
Elvedi tekende nog voor rust voor de 2-2, met zijn tweede treffer van de wedstrijd. Rami Bensebaini en Marcus Thuram lieten Borussia Mönchangladbach na de hervatting uitlopen.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
6 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
20 minuten geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
22 minuten geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
12 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geleden