Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Eden Terzic van Borussia Dortmund heeft goede hoop dat hij dinsdag in de uitwedstrijd tegen PSV in de achtste finales van de Champions League over Donyell Malen kan beschikken. De Nederlandse aanvaller ontbrak zaterdag in de ontmoeting met VfL Wolfsburg in de Bundesliga (1-1) door knieklachten.

"Donyell voelde zich vanmorgen alweer een stuk beter, gisteren ging het ook de goede kant op. Hij gaat zo meteen meetrainen. Morgen hebben we nog een korte oefensessie en dan beslissen we wat we doen, maar we zijn optimistisch", aldus Terzic op een persconferentie in het Philips-stadion.

Terzic heeft sinds een maand met Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, nog de beschikking over een Nederlander. "Hij doet het geweldig", zei de Kroatische trainer. "Ian is jong, maar heeft al een aardige carrière achter zich. We volgden hem al langer en nu deed de optie zich voor hem aan te trekken. Ian liet op de eerste trainingen direct een goede indruk achter. Hij is technisch, atletisch en heeft een goede conditie. Met hem erbij hebben we er, qua opbouw van achteruit, weer een variant bij. We waren met het vertrek van Raphaël Guerreiro naar Bayern München daar juist een optie kwijtgeraakt. We willen jonge spelers als Maatsen graag speeltijd geven."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

16 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

18 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

19 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

20 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

21 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

22 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

22 uur geleden