Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Eden Terzic van Borussia Dortmund heeft goede hoop dat hij dinsdag in de uitwedstrijd tegen PSV in de achtste finales van de Champions League over Donyell Malen kan beschikken. De Nederlandse aanvaller ontbrak zaterdag in de ontmoeting met VfL Wolfsburg in de Bundesliga (1-1) door knieklachten.

"Donyell voelde zich vanmorgen alweer een stuk beter, gisteren ging het ook de goede kant op. Hij gaat zo meteen meetrainen. Morgen hebben we nog een korte oefensessie en dan beslissen we wat we doen, maar we zijn optimistisch", aldus Terzic op een persconferentie in het Philips-stadion.

Terzic heeft sinds een maand met Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, nog de beschikking over een Nederlander. "Hij doet het geweldig", zei de Kroatische trainer. "Ian is jong, maar heeft al een aardige carrière achter zich. We volgden hem al langer en nu deed de optie zich voor hem aan te trekken. Ian liet op de eerste trainingen direct een goede indruk achter. Hij is technisch, atletisch en heeft een goede conditie. Met hem erbij hebben we er, qua opbouw van achteruit, weer een variant bij. We waren met het vertrek van Raphaël Guerreiro naar Bayern München daar juist een optie kwijtgeraakt. We willen jonge spelers als Maatsen graag speeltijd geven."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

1 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

1 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

1 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

2 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

7 uur geleden
NAC neemt na degradatie afscheid van drie leden technische staf

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.

8 uur geleden
Willem II-fans blijven niet welkom bij play-offduel in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.

8 uur geleden