Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Eden Terzic van Borussia Dortmund heeft goede hoop dat hij dinsdag in de uitwedstrijd tegen PSV in de achtste finales van de Champions League over Donyell Malen kan beschikken. De Nederlandse aanvaller ontbrak zaterdag in de ontmoeting met VfL Wolfsburg in de Bundesliga (1-1) door knieklachten.

"Donyell voelde zich vanmorgen alweer een stuk beter, gisteren ging het ook de goede kant op. Hij gaat zo meteen meetrainen. Morgen hebben we nog een korte oefensessie en dan beslissen we wat we doen, maar we zijn optimistisch", aldus Terzic op een persconferentie in het Philips-stadion.

Terzic heeft sinds een maand met Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, nog de beschikking over een Nederlander. "Hij doet het geweldig", zei de Kroatische trainer. "Ian is jong, maar heeft al een aardige carrière achter zich. We volgden hem al langer en nu deed de optie zich voor hem aan te trekken. Ian liet op de eerste trainingen direct een goede indruk achter. Hij is technisch, atletisch en heeft een goede conditie. Met hem erbij hebben we er, qua opbouw van achteruit, weer een variant bij. We waren met het vertrek van Raphaël Guerreiro naar Bayern München daar juist een optie kwijtgeraakt. We willen jonge spelers als Maatsen graag speeltijd geven."

Meer uit Voetbal

FIFA geeft verklaring voor lege stoeltjes bij WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.

1 uur geleden
Engels voetbalteam slachtoffer van diefstal in Kansas City

KANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.

2 uur geleden
Pochettino wijst op teamprestatie VS na ruime zege op Paraguay

INGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.

3 uur geleden
De Jong gelooft in Oranje, maar ziet ploeg niet als WK-favoriet

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."

5 uur geleden
De Jong: voetbal gaat weer de goede kant op

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.

5 uur geleden
Voetballers van de Verenigde Staten beginnen overtuigend aan WK

INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.

7 uur geleden
Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

9 uur geleden