Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Eden Terzic van Borussia Dortmund heeft goede hoop dat hij dinsdag in de uitwedstrijd tegen PSV in de achtste finales van de Champions League over Donyell Malen kan beschikken. De Nederlandse aanvaller ontbrak zaterdag in de ontmoeting met VfL Wolfsburg in de Bundesliga (1-1) door knieklachten.
"Donyell voelde zich vanmorgen alweer een stuk beter, gisteren ging het ook de goede kant op. Hij gaat zo meteen meetrainen. Morgen hebben we nog een korte oefensessie en dan beslissen we wat we doen, maar we zijn optimistisch", aldus Terzic op een persconferentie in het Philips-stadion.
Terzic heeft sinds een maand met Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, nog de beschikking over een Nederlander. "Hij doet het geweldig", zei de Kroatische trainer. "Ian is jong, maar heeft al een aardige carrière achter zich. We volgden hem al langer en nu deed de optie zich voor hem aan te trekken. Ian liet op de eerste trainingen direct een goede indruk achter. Hij is technisch, atletisch en heeft een goede conditie. Met hem erbij hebben we er, qua opbouw van achteruit, weer een variant bij. We waren met het vertrek van Raphaël Guerreiro naar Bayern München daar juist een optie kwijtgeraakt. We willen jonge spelers als Maatsen graag speeltijd geven."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
38 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
2 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
6 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
7 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
7 uur geleden