Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

Dortmund-trainer Terzic optimistisch over inzetbaarheid Malen

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Eden Terzic van Borussia Dortmund heeft goede hoop dat hij dinsdag in de uitwedstrijd tegen PSV in de achtste finales van de Champions League over Donyell Malen kan beschikken. De Nederlandse aanvaller ontbrak zaterdag in de ontmoeting met VfL Wolfsburg in de Bundesliga (1-1) door knieklachten.

"Donyell voelde zich vanmorgen alweer een stuk beter, gisteren ging het ook de goede kant op. Hij gaat zo meteen meetrainen. Morgen hebben we nog een korte oefensessie en dan beslissen we wat we doen, maar we zijn optimistisch", aldus Terzic op een persconferentie in het Philips-stadion.

Terzic heeft sinds een maand met Ian Maatsen, die wordt gehuurd van Chelsea, nog de beschikking over een Nederlander. "Hij doet het geweldig", zei de Kroatische trainer. "Ian is jong, maar heeft al een aardige carrière achter zich. We volgden hem al langer en nu deed de optie zich voor hem aan te trekken. Ian liet op de eerste trainingen direct een goede indruk achter. Hij is technisch, atletisch en heeft een goede conditie. Met hem erbij hebben we er, qua opbouw van achteruit, weer een variant bij. We waren met het vertrek van Raphaël Guerreiro naar Bayern München daar juist een optie kwijtgeraakt. We willen jonge spelers als Maatsen graag speeltijd geven."

Meer uit Voetbal

Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

1 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

1 uur geleden
Celtic verslaat Hearts en verovert landstitel in Schotland

GLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).

4 uur geleden
Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

6 uur geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

6 uur geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

10 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

10 uur geleden