Dortmund-trainer Terzic houdt vertrouwen in bankzitter Haller
DORTMUND (ANP) - Sébastian Haller speelt dit seizoen vooralsnog een bijrol bij Borussia Dortmund. De 29-jarige Ivoriaanse spits is door trainer Edin Terzic echter nog niet afgeschreven.
Haller begon de eerste vier competitieduels in de basis, maar moest daarna plaatsmaken voor de van Werder Bremen overgekomen Niclas Füllkrug. Sindsdien moet de voormalige aanvaller van Ajax het doen met korte invalbeurten.
"Sébastien heeft het niet makkelijk gehad. Toch kunnen we zien hoe hij met de situatie omgaat. Hij werkt hard", aldus Terzic. "Hij doet er alles aan, maar we hebben drie jongens voor de spitspositie." Daarmee doelde de trainer op de Duitse international Füllkrug, Youssoufa Moukoko én Haller.
Haller heeft dit seizoen in negen competitiewedstrijden nog niet gescoord. Vorig seizoen maakte hij, na hersteld te zijn van teelbalkanker, negen doelpunten in de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
10 uur geleden