Dortmund-trainer Terzic houdt vertrouwen in bankzitter Haller
DORTMUND (ANP) - Sébastian Haller speelt dit seizoen vooralsnog een bijrol bij Borussia Dortmund. De 29-jarige Ivoriaanse spits is door trainer Edin Terzic echter nog niet afgeschreven.
Haller begon de eerste vier competitieduels in de basis, maar moest daarna plaatsmaken voor de van Werder Bremen overgekomen Niclas Füllkrug. Sindsdien moet de voormalige aanvaller van Ajax het doen met korte invalbeurten.
"Sébastien heeft het niet makkelijk gehad. Toch kunnen we zien hoe hij met de situatie omgaat. Hij werkt hard", aldus Terzic. "Hij doet er alles aan, maar we hebben drie jongens voor de spitspositie." Daarmee doelde de trainer op de Duitse international Füllkrug, Youssoufa Moukoko én Haller.
Haller heeft dit seizoen in negen competitiewedstrijden nog niet gescoord. Vorig seizoen maakte hij, na hersteld te zijn van teelbalkanker, negen doelpunten in de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
34 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
3 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
3 uur geleden