Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund-trainer Terzic houdt vertrouwen in bankzitter Haller

Dortmund-trainer Terzic houdt vertrouwen in bankzitter Haller

DORTMUND (ANP) - Sébastian Haller speelt dit seizoen vooralsnog een bijrol bij Borussia Dortmund. De 29-jarige Ivoriaanse spits is door trainer Edin Terzic echter nog niet afgeschreven.

Haller begon de eerste vier competitieduels in de basis, maar moest daarna plaatsmaken voor de van Werder Bremen overgekomen Niclas Füllkrug. Sindsdien moet de voormalige aanvaller van Ajax het doen met korte invalbeurten.

"Sébastien heeft het niet makkelijk gehad. Toch kunnen we zien hoe hij met de situatie omgaat. Hij werkt hard", aldus Terzic. "Hij doet er alles aan, maar we hebben drie jongens voor de spitspositie." Daarmee doelde de trainer op de Duitse international Füllkrug, Youssoufa Moukoko én Haller.

Haller heeft dit seizoen in negen competitiewedstrijden nog niet gescoord. Vorig seizoen maakte hij, na hersteld te zijn van teelbalkanker, negen doelpunten in de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Bayern zeker van achtste finale CL na zege op Union Sint-Gillis

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.

2 uur geleden
PSV wacht na nederlaag bij Newcastle beslissend duel met Bayern

NEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.

2 uur geleden
Ajax verhuurt Van den Boomen aan het Franse Angers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.

4 uur geleden
Atlético en Galatasaray spelen gelijk, Qarabag verslaat Frankfurt

ISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.

4 uur geleden
AZ verspeelt drie dagen na ontslag Martens punten tegen Excelsior

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd de eerste wedstrijd sinds het ontslag van trainer Maarten Martens te winnen. De Alkmaarders speelden voor eigen publiek in de Eredivisie gelijk tegen Excelsior: 1-1. Het duel zou eigenlijk 14 december gespeeld worden, maar werd uitgesteld om AZ zo langer de tijd te geven zich voor te bereiden op de ontmoeting met Jagiellonia Bialystok uit Polen in de Conference League.

4 uur geleden
Salah-Eddine keert na finale Afrika Cup direct terug in basis PSV

NEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.

5 uur geleden
Go Ahead en Stoke City akkoord over recordtransfer spits Smit

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.

5 uur geleden