Dortmund stelt tweede plaats in Bundesliga veilig
LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft de tweede eindklassering van de Bundesliga veiliggesteld. De club won de uitwedstrijd tegen RB Leipzig, de nummer 3 van de ranglijst (0-2).
Erling Haaland maakte beide doelpunten. De Noor vierde zijn twaalfde en dertiende goal in veertien duels in de Bundesliga. Borussia Dortmund verbeterde een clubrecord. Nog nooit eerder scoorde de ploeg 84 keer in een seizoen.
Bayern München greep afgelopen dinsdag al de achtste landstitel op rij. Toch maakte de kampioen ook tegen Freiburg weer een gretige indruk: 3-1. Robert Lewandoswski vierde zijn 32e en 33e competitietreffer.
Joshua Zirkzee mocht in de slotfase invallen bij Bayern München.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
8 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
23 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden