Dortmund spreekt vertrouwen uit in Favre
DORTMUND (ANP/DPA) - Sportdirecteur Michael Zorc van Borussia Dortmund heeft het vertrouwen uitgesproken in trainer Lucien Favre. De coach blijft ook in functie als Dortmund zaterdag verliest van Hertha BSC. "Wij hebben vertrouwen in Lucien, hij werkt heel hard en wil voor de ommekeer zorgen. We geloven dat ons dat gaat lukken", zei Zorc.
De trainer zelf wil niet verder kijken dan de wedstrijd in Berlijn, waar Jürgen Klinsmann debuteert als nieuwe coach van Hertha BSC. "Ik concentreer me op het belangrijkste, de discussie over mij is onbelangrijk. Dat hoort erbij, als de goede resultaten achterblijven", zei Favre. "Dat accepteer ik. Maar ik heb vertrouwen in de ploeg en de spelers in mij."
Favre maakte bekend dat aanvaller Jadon Sancho terugkeert in de basis. De Engelsman was te laat gekomen in de aanloop naar het duel in de Champions League met FC Barcelona en door de trainer uit de startopstelling gelaten. "We hebben dat intern al lang uitgesproken. Wij kijken vooruit."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
8 uur geleden