Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund spreekt vertrouwen uit in Favre

Dortmund spreekt vertrouwen uit in Favre

DORTMUND (ANP/DPA) - Sportdirecteur Michael Zorc van Borussia Dortmund heeft het vertrouwen uitgesproken in trainer Lucien Favre. De coach blijft ook in functie als Dortmund zaterdag verliest van Hertha BSC. "Wij hebben vertrouwen in Lucien, hij werkt heel hard en wil voor de ommekeer zorgen. We geloven dat ons dat gaat lukken", zei Zorc.

De trainer zelf wil niet verder kijken dan de wedstrijd in Berlijn, waar Jürgen Klinsmann debuteert als nieuwe coach van Hertha BSC. "Ik concentreer me op het belangrijkste, de discussie over mij is onbelangrijk. Dat hoort erbij, als de goede resultaten achterblijven", zei Favre. "Dat accepteer ik. Maar ik heb vertrouwen in de ploeg en de spelers in mij."

Favre maakte bekend dat aanvaller Jadon Sancho terugkeert in de basis. De Engelsman was te laat gekomen in de aanloop naar het duel in de Champions League met FC Barcelona en door de trainer uit de startopstelling gelaten. "We hebben dat intern al lang uitgesproken. Wij kijken vooruit."

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

2 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

5 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

5 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

6 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

6 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

7 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

7 uur geleden