Dortmund speelt tegen Barcelona voor geblesseerde Schlotterbeck
BARCELONA (ANP/DPA) - Borussia Dortmund hoopt woensdag in de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League tegen FC Barcelona de geblesseerde Nico Schlotterbeck een hart onder de riem te steken. "We zijn allemaal erg verdrietig. We willen graag een goed resultaat behalen voor hem", zei verdediger Waldemar Anton een dag voor het duel.
Schlotterbeck liep op een training voor het duel in Barcelona een scheur in de meniscus van zijn linkerknie op. Naar verwachting staat de verdediger zes maanden aan de kant.
"Hij is erg somber", vertelde trainer Niko Kovac tijdens de persconferentie. "Hij heeft er veel moeite mee en vraagt zich af hoe hij zijn comeback zal maken. Maar hij zal herstellen en sterker terugkomen."
Het goede nieuws voor Kovac was dat de herstelde Ramy Bensebaini en Niklas Süle meededen met de laatste training voor het duel met Barcelona. De huidige nummer 8 van de Bundesliga verloor vorig seizoen de finale van de Champions League van Real Madrid (0-2).
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
45 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
2 uur geleden