Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund rekent op Witsel en Hummels

Dortmund rekent op Witsel en Hummels

DORTMUND (ANP) - Axel Witsel is mogelijk toch op tijd fit voor de thuiswedstrijd van Borussia Dortmund dinsdag tegen Bayern München. "Hij heeft zondag met de groep getraind", vertelde trainer Lucien Favre maandag op de persconferentie. "Hij kan bij de selectie zitten."

Witsel ontbrak de afgelopen week tijdens de duels met VfL Wolfsburg en Schalke 04. De Belg had nog te veel last van een spierblessure. Ook Mats Hummels lijkt inzetbaar tijdens de topper van de Bundesliga. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tegen Wolfsburg. "Ik ben er voor 99 procent zeker van dat hij weer in orde is", zei Favre.

Dortmund staat tweede op de ranglijst, mer vier punten minder dan koploper Bayern München. Eerder dit seizoen verloor de formatie van Favre de uitwedstrijd tegen Bayern München met 4-0.

"Maar we zijn nu wel sterker", zei de coach van Dortmund. "We spelen in een ander systeem en hebben er in de winterstop twee goede spelers bij gekregen", doelde hij op Erling Haaland en Emre Can. Met dat tweetal in de gelederen won Dortmund negen van de laatste tien competitiewedstrijden.

Meer uit Voetbal

Ajax-directeur Geelen in Club Competitions Committee van UEFA

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax treedt toe tot de Club Competitions Committee van de UEFA. Dat maakte de Amsterdamse club bekend in een persbericht. De kandidatuur van Geelen (44) namens de European Football Clubs (EFC) is bekrachtigd door het uitvoerend comité van de Europese voetbalbond.

7 minuten geleden
Atlético Madrid overklast Barcelona met vier doelpunten voor rust

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.

11 uur geleden
Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

14 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

15 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

17 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

20 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

21 uur geleden