Dortmund rekent op Witsel en Hummels
DORTMUND (ANP) - Axel Witsel is mogelijk toch op tijd fit voor de thuiswedstrijd van Borussia Dortmund dinsdag tegen Bayern München. "Hij heeft zondag met de groep getraind", vertelde trainer Lucien Favre maandag op de persconferentie. "Hij kan bij de selectie zitten."
Witsel ontbrak de afgelopen week tijdens de duels met VfL Wolfsburg en Schalke 04. De Belg had nog te veel last van een spierblessure. Ook Mats Hummels lijkt inzetbaar tijdens de topper van de Bundesliga. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tegen Wolfsburg. "Ik ben er voor 99 procent zeker van dat hij weer in orde is", zei Favre.
Dortmund staat tweede op de ranglijst, mer vier punten minder dan koploper Bayern München. Eerder dit seizoen verloor de formatie van Favre de uitwedstrijd tegen Bayern München met 4-0.
"Maar we zijn nu wel sterker", zei de coach van Dortmund. "We spelen in een ander systeem en hebben er in de winterstop twee goede spelers bij gekregen", doelde hij op Erling Haaland en Emre Can. Met dat tweetal in de gelederen won Dortmund negen van de laatste tien competitiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
15 uur geleden