
Dortmund raakt na Reus ook Brandt kwijt
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is na aanvoerder Marco Reus ook Julian Brandt een tijdje kwijt. De Duitse middenvelder raakte zaterdag geblesseerd in de verloren uitwedstrijd tegen zijn oude club Bayer Leverkusen (4-3). Brandt, een vaste waarde bij Dortmund, moest zich in de rust laten vervangen.
Uit medisch onderzoek bleek dat de 23-jarige international een buitenste enkelband heeft gescheurd. Brandt mist in ieder geval volgende week het duel met Eintracht Frankfurt. De kans is ook klein dat hij op 18 februari kan aantreden tegen Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League.
Aanvaller Reus liep afgelopen week een spierblessure op in de verloren bekerwedstrijd tegen Werder Bremen (3-2). De 30-jarige Duitser staat een maand aan de kant en mist in ieder geval het eerste duel met PSG.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het voor eigen publiek lang spannend gehouden tegen Heracles Almelo (2-0). Steven Berghuis schoot de thuisploeg na een halfuur op voorsprong in de Johan Cruijff ArenA. De ploeg van trainer John Heitinga creëerde vervolgens veel kansen, maar kon niet voorkomen dat de bezoekers tot de 87e minuut uitzicht hielden op het eerste punt van dit seizoen in de Eredivisie. Uiteindelijk zorgde Wout Weghorst voor veel opluchting bij het Amsterdamse publiek. De spits vierde zijn treffer tegen een van zijn voormalige clubs uitbundig. Ook hij vreesde kennelijk dat Heracles in de slotfase toch nog gelijk zou maken.
6 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato heeft vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo afscheid genomen van de supporters van Ajax. De 19-jarige verdediger vertrok begin deze maand naar Chelsea en debuteerde afgelopen vrijdag in de uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. Hij mocht in de tweede helft invallen.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Bologna heeft aanvaller Jonathan Rowe overgenomen van Olympique Marseille. Dat meldde de Italiaanse club, die verder geen details gaf over de transfer. De 22-jarige Engelsman mocht vertrekken bij Marseille na een ruzie in de kleedkamer met zijn Franse ploeggenoot Adrien Rabiot.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag de tweede overwinning van het seizoen in de Eredivisie behaald. Het elftal van Ron Jans won in De Galgenwaard met 4-1 van Excelsior. Souffian El Karouani was met drie assists de man van de wedstrijd.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ko Itakura mist de thuiswedstrijd van Ajax tegen Heracles Almelo. De Japanse verdediger is onvoldoende fit om te spelen in de Johan Cruijff ArenA.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Twente heeft bij sc Heerenveen de eerste zege van dit seizoen geboekt. De broers Mats en Daan Rots verzorgden als aangever en doelpuntenmaker de openingstreffer van de club uit Enschede. Naci Ünüvar besliste het duel in de slotfase, voordat invaller Vaclav Sejk in blessuretijd voor de Friese club scoorde: 1-2.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid-trainer Diego Simeone begrijpt de frustratie van de fans na de slechte start van het seizoen. Atlético kwam zaterdag op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen het gepromoveerde Elche, na in het eerste competitieduel al een nederlaag te hebben geleden tegen Espanyol. Simeone uitte zijn frustratie tegen Elche zelf na een niet gegeven strafschop in de blessuretijd, wat hem een gele kaart opleverde.
7 uur geleden