Dortmund neemt afscheid van verdediger Meunier
DORTMUND (ANP/DPA) - Verdediger Thomas Meunier stapt over van Borussia Dortmund naar de Turkse club Trabzonspor. De Duitse club, over twee weken tegenstander van PSV in de achtste finales van de Champions League, bevestigde het vertrek van de Belgische international.
"Thomas kreeg deze week de kans op korte termijn over te stappen naar een andere club, kort voordat daar de transferperiode eindigt. We zijn akkoord gegaan met zijn verzoek te mogen vertrekken", aldus Sebastian Kehl, technisch directeur van Borussia Dortmund. In tegenstelling tot de meeste Europese landen eindigt de transferperiode in Turkije pas op 9 februari.
De 32-jarige Meunier kwam in 2020 over van Paris Saint-Germain. Bij Dortmund kwam hij dit seizoen in de competitie slechts acht keer in actie en werd hij ook niet meer opgeroepen voor de nationale ploeg van België.
Trabzonspor, dat hem transfervrij overneemt, staat vierde in de hoogste klasse van het Turkse voetbal. De Nederlander Stefano Denswil staat er ook onder contract.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
15 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
18 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
20 uur geleden