Dortmund mist ook Guerreiro in return tegen Sevilla
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund moet het dinsdag in de return tegen Sevilla in de achtste finales van de Champions League ook doen zonder Raphaël Guerreiro. De Portugese vleugelverdediger, die in de Duitse competitie drie keer scoorde en ook al trefzeker was in de Champions League, is herstellende van een blessure. Interim-trainer Edin Terzic kan tegen Sevilla ook niet beschikken over Giovanni Reyna en Jadon Sancho.
Topscorer Erling Haaland trainde maandag wel mee en is dus inzetbaar. De spits, die drie weken geleden in de uitwedstrijd in Spanje twee keer scoorde, liet zich zaterdag in de topper tegen Bayern München na een uur uit voorzorg vervangen, nadat hij een trap op zijn hiel had gekregen. Via twee doelpunten van de Noor leidde Dortmund in München na 10 minuten al met 2-0, maar de ploeg van Terzic moest met 4-2 buigen voor de Duitse kampioen.
Sevilla komt met 24 spelers naar Dortmund, onder wie de Oranje-internationals Luuk de Jong en Karim Rekik. Doelman Yassine Bono en verdediger Jules Koundé keren terug in de selectie van trainer Julen Lopetegui.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
49 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
52 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden