Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund mist ook Guerreiro in return tegen Sevilla

Dortmund mist ook Guerreiro in return tegen Sevilla

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund moet het dinsdag in de return tegen Sevilla in de achtste finales van de Champions League ook doen zonder Raphaël Guerreiro. De Portugese vleugelverdediger, die in de Duitse competitie drie keer scoorde en ook al trefzeker was in de Champions League, is herstellende van een blessure. Interim-trainer Edin Terzic kan tegen Sevilla ook niet beschikken over Giovanni Reyna en Jadon Sancho.

Topscorer Erling Haaland trainde maandag wel mee en is dus inzetbaar. De spits, die drie weken geleden in de uitwedstrijd in Spanje twee keer scoorde, liet zich zaterdag in de topper tegen Bayern München na een uur uit voorzorg vervangen, nadat hij een trap op zijn hiel had gekregen. Via twee doelpunten van de Noor leidde Dortmund in München na 10 minuten al met 2-0, maar de ploeg van Terzic moest met 4-2 buigen voor de Duitse kampioen.

Sevilla komt met 24 spelers naar Dortmund, onder wie de Oranje-internationals Luuk de Jong en Karim Rekik. Doelman Yassine Bono en verdediger Jules Koundé keren terug in de selectie van trainer Julen Lopetegui.

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

5 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

8 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden