Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund mist ook Guerreiro in return tegen Sevilla

Dortmund mist ook Guerreiro in return tegen Sevilla

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund moet het dinsdag in de return tegen Sevilla in de achtste finales van de Champions League ook doen zonder Raphaël Guerreiro. De Portugese vleugelverdediger, die in de Duitse competitie drie keer scoorde en ook al trefzeker was in de Champions League, is herstellende van een blessure. Interim-trainer Edin Terzic kan tegen Sevilla ook niet beschikken over Giovanni Reyna en Jadon Sancho.

Topscorer Erling Haaland trainde maandag wel mee en is dus inzetbaar. De spits, die drie weken geleden in de uitwedstrijd in Spanje twee keer scoorde, liet zich zaterdag in de topper tegen Bayern München na een uur uit voorzorg vervangen, nadat hij een trap op zijn hiel had gekregen. Via twee doelpunten van de Noor leidde Dortmund in München na 10 minuten al met 2-0, maar de ploeg van Terzic moest met 4-2 buigen voor de Duitse kampioen.

Sevilla komt met 24 spelers naar Dortmund, onder wie de Oranje-internationals Luuk de Jong en Karim Rekik. Doelman Yassine Bono en verdediger Jules Koundé keren terug in de selectie van trainer Julen Lopetegui.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters naar play-offs in WK-kwalificatie ondanks zege

ALMELO (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn ondanks een 3-1-thuiszege op Polen veroordeeld tot de play-offs in het kwalificatietraject voor het WK van volgend jaar. Oranje had een gelijkspel nodig bij Frankrijk - Ierland, maar de Fransen wonnen met 1-0. Daardoor plaatsen 'Les Bleues' zich als groepswinnaar rechtstreeks voor het toernooi in Brazilië over iets meer dan een jaar.

2 uur geleden
Veel media bij aankomst Oranje bij WK-hotel in Kansas City

KANSAS CITY (ANP) - Onder grote belangstelling van de media arriveerde het Nederlands elftal bij het Cascade Hotel in Kansas City. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers stapten rond 13.15 uur plaatselijke tijd de bus uit bij de verblijfplaats van de nationale ploeg tijdens de groepsfase van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Voetbalsters beginnen met Van de Donk en Olislagers tegen Polen

ALMELO (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kiest voor Marisa Olislagers en Daniëlle van de Donk bij de voetbalsters van Oranje in het WK-kwalificatieduel met Polen. De 25-jarige Olislagers vervangt Janou Levels als linksback, 173-voudig international Van de Donk komt in de ploeg voor aanvallende middenveldster Ella Peddemors. De aftrap is om 21.00 uur in Almelo.

4 uur geleden
Landskampioen PSV ontvangt Fortuna Sittard in eerste speelronde

ZEIST (ANP) - Landskampioen PSV neemt het in de eerste speelronde van het nieuwe seizoen in de Eredivisie op tegen Fortuna Sittard. De wedstrijd in het Philips Stadion is vastgesteld op zaterdag 8 augustus om 20.00 uur. Dat meldt de Eredivisie CV.

6 uur geleden
Iran reist dag voor eerste WK-wedstrijd naar Verenigde Staten

TEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse voetbalelftal reist een dag voor de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap naar de Verenigde Staten. Dat heeft de Iraanse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Verdediger Rots van FC Twente naar Hoffenheim

ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.

10 uur geleden
Ajax moet vergoeding betalen aan scoutingsbureau voor transfers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet alsnog een vergoeding betalen aan scoutingsbureau GIC voor de transfer van Lisandro Martínez en Antony naar Manchester United in 2022. Dat heeft het gerechtshof Amsterdam dinsdag bepaald. De rechtbank wees eerder de vordering van GIC af.

10 uur geleden