Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund kan Maatsen alleen huren van Chelsea

Dortmund kan Maatsen alleen huren van Chelsea

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund wil de komst van Ian Maatsen snel afronden. De Duitse club kan de in Vlaardingen geboren linksback voor de rest van het seizoen huren van Chelsea. De komende tegenstander van PSV in de Champions League slaagde er niet in een optie tot koop te bedingen.

"Het wordt een huurperiode, er zijn geen andere opties. Het was niet mogelijk om een optie tot koop in de deal te krijgen" bevestigde sportief directeur Sebastian Kehl van de huidige nummer 5 van de Bundesliga aan Duitse verslaggevers.

Dortmund was op zoek naar een linksback omdat Ramy Bensebaini de komende weken met Algerije op de Afrika Cup uitkomt en Julian Ryerson nog geblesseerd is. De 21-jarige Maatsen speelde dit seizoen twaalf keer mee met Chelsea in de Premier League.

Dortmund maakte donderdag al de komst van Jadon Sancho bekend. De aanvaller was overbodig bij Manchester United na een conflict met trainer Erik ten Hag. "Ook Sancho konden we alleen huren. Het kopen van zo'n speler is onmogelijk voor ons", zei Kehl.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

3 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

3 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

4 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

6 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

6 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

7 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

8 uur geleden