Dortmund houdt het spannend in Bundesliga
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund houdt het vooralsnog spannend in de Bundesliga. De formatie van de Zwitserse coach Lucien Favre won ook de tweede wedstrijd sinds de hervatting van de competitie, uit bij Wolfsburg (2-0).
Het verschil met koploper Bayern München is nu nog slechts een punt. Bayern speelt later zaterdag nog wel thuis tegen Eintracht Frankfurt. Dinsdag staat de topper tussen Dortmund en Bayern op het programma, die net als alle wedstrijden zonder publiek wordt gespeeld.
Halverwege leidde Dortmund door een treffer van Raphaël Guerreiro. De linksachter, dit seizoen al goed voor acht doelpunten, scoorde na voorbereidend werk van Thorgan Hazard. Opnieuw na een goed uitgespeelde aanval maakte Achraf Hakimi er na de hervatting 2-0 van.
Rode kaart
Wout Weghorst speelde mee bij Wolfsburg, dat in de slotfase Felix Klaus met de rode kaart zag vertrekken.
Leverkusen verdrong Borussia Mönchengladbach van de derde plaats. De formatie van trainer Peter Bosz won in Mönchengladbach met 3-1. Kai Havertz was met twee treffers weer eens van groot belang.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
12 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
51 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
6 uur geleden