Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund hoopt dat rivaal Schalke in Bundesliga blijft

Dortmund hoopt dat rivaal Schalke in Bundesliga blijft

GELSENKIRCHEN (ANP) - Met een ruime zege heeft Borussia Dortmund rivaal Schalke 04 weer iets dichter bij degradatie uit de Bundesliga gebracht. Voor de club uit Gelsenkirchen begint de situatie uitzichtloos te worden, maar de spelers van Dortmund hopen dat de streekgenoot er toch in slaagt zich te handhaven.

"Het zou heel jammer zijn als we volgend seizoen geen derby meer hebben", zei Emre Can na de royale zege van Dortmund (0-4). "Ik hoop dat Schalke erin blijft. Iedereen weet wat deze wedstrijd betekent voor onze fans. De duels met Schalke zijn voor hen de belangrijkste wedstrijden van het seizoen. We wilden hier dus heel graag 3 punten pakken en dat hebben we ook gedaan."

De Noorse spits Erling Haaland maakte weer twee doelpunten en voerde zijn totaal dit seizoen op naar zeventien goals. Zijn eerste treffer, met een halve omhaal, was bijzonder fraai. "Erling is echt een machine", zei aanvoerder Marco Reus. "Hij heeft enorme honger naar doelpunten, dat laat hij iedere wedstrijd weer zien. We hopen dat hij zo doorgaat."

De 20-jarige Noor zette op Twitter een foto van het moment dat hij vliegend door de lucht de bal binnen schoot. "Op de juiste weg", schreef Haaland er bij.

Meer uit Voetbal

Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

1 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

2 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

14 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

15 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

15 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

16 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

17 uur geleden