Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund hoopt dat rivaal Schalke in Bundesliga blijft

Dortmund hoopt dat rivaal Schalke in Bundesliga blijft

GELSENKIRCHEN (ANP) - Met een ruime zege heeft Borussia Dortmund rivaal Schalke 04 weer iets dichter bij degradatie uit de Bundesliga gebracht. Voor de club uit Gelsenkirchen begint de situatie uitzichtloos te worden, maar de spelers van Dortmund hopen dat de streekgenoot er toch in slaagt zich te handhaven.

"Het zou heel jammer zijn als we volgend seizoen geen derby meer hebben", zei Emre Can na de royale zege van Dortmund (0-4). "Ik hoop dat Schalke erin blijft. Iedereen weet wat deze wedstrijd betekent voor onze fans. De duels met Schalke zijn voor hen de belangrijkste wedstrijden van het seizoen. We wilden hier dus heel graag 3 punten pakken en dat hebben we ook gedaan."

De Noorse spits Erling Haaland maakte weer twee doelpunten en voerde zijn totaal dit seizoen op naar zeventien goals. Zijn eerste treffer, met een halve omhaal, was bijzonder fraai. "Erling is echt een machine", zei aanvoerder Marco Reus. "Hij heeft enorme honger naar doelpunten, dat laat hij iedere wedstrijd weer zien. We hopen dat hij zo doorgaat."

De 20-jarige Noor zette op Twitter een foto van het moment dat hij vliegend door de lucht de bal binnen schoot. "Op de juiste weg", schreef Haaland er bij.

Meer uit Voetbal

Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

1 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

4 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

5 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

6 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

10 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

14 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 dag geleden