Dortmund heeft goede hoop op terugkeer spits Haller na winterstop
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft goede hoop dat spits Sébastien Haller in de tweede seizoenshelft weer bij de ploeg kan aansluiten. Topman Hans-Joachim Watzke zegt tegen Bild dat hij met de 28-jarige voetballer heeft gesproken en dat die hem verzekerde dat de chemotherapie binnenkort klaar is. Haller kreeg deze zomer te horen dat bij hem teelbalkanker is ontdekt, kort na zijn overstap van Ajax.
"We hebben goede hoop op een terugkeer volgend jaar, maar we willen en moeten Sébastien niet onder druk zetten. Het is een zware ziekte. Hij krijgt alle tijd van de wereld", aldus Watzke.
De tumor die bij Haller in juli werd geconstateerd bleek kwaadaardig en daarom moest de Ivoriaanse international enkele maanden lang chemotherapie ondergaan. Haller werd deze zomer door Dortmund overgenomen van Ajax voor maximaal zo’n 35 miljoen euro. Hij moest bij Dortmund de naar Manchester City vertrokken Noor Erling Haaland vervangen.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
31 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
40 minuten geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
18 uur geleden