Dortmund heeft goede hoop op terugkeer spits Haller na winterstop
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft goede hoop dat spits Sébastien Haller in de tweede seizoenshelft weer bij de ploeg kan aansluiten. Topman Hans-Joachim Watzke zegt tegen Bild dat hij met de 28-jarige voetballer heeft gesproken en dat die hem verzekerde dat de chemotherapie binnenkort klaar is. Haller kreeg deze zomer te horen dat bij hem teelbalkanker is ontdekt, kort na zijn overstap van Ajax.
"We hebben goede hoop op een terugkeer volgend jaar, maar we willen en moeten Sébastien niet onder druk zetten. Het is een zware ziekte. Hij krijgt alle tijd van de wereld", aldus Watzke.
De tumor die bij Haller in juli werd geconstateerd bleek kwaadaardig en daarom moest de Ivoriaanse international enkele maanden lang chemotherapie ondergaan. Haller werd deze zomer door Dortmund overgenomen van Ajax voor maximaal zo’n 35 miljoen euro. Hij moest bij Dortmund de naar Manchester City vertrokken Noor Erling Haaland vervangen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
35 minuten geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
4 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
7 uur geleden