Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund dankzij laat doelpunt Witsel op 4 punten van Bayern

Dortmund dankzij laat doelpunt Witsel op 4 punten van Bayern

MAINZ (ANP) - Borussia Dortmund heeft dankzij een laat doelpunt de achterstand op koploper Bayern München verkleind tot 4 punten. De Belgische middenvelder Axel Witsel scoorde in de 87e minuut op aangeven van Giovanni Reyna de enige treffer in het uitduel met 1. FSV Mainz 05: 0-1. Deze wedstrijd ging eerder niet door vanwege een corona-uitbraak bij de thuisploeg.

Voor het duel was een minuut stilte voor de onlangs op 97-jarige leeftijd overleden Egidius Braun, oud-voorzitter van de Duitse voetbalbond. De ploegen gingen wat doelpogingen betreft gelijk op, maar door de late treffer van Dortmund-aanvoerder Witsel verloor Mainz voor het eerst sinds begin oktober een competitiewedstrijd in eigen huis.

Donyell Malen werd bij Dortmund ongeveer 20 minuten voor tijd gewisseld, waar de net van een blessure herstelde spits Erling Haaland even daarvoor het veld in was gekomen. Bij middenmoter Mainz was Jean-Paul Boëtius invaller.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

8 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

8 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

10 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

12 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

13 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

15 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

15 uur geleden