Dortmund-coach Terzic: we hebben onszelf in deze positie gebracht
EINDHOVEN (ANP) - Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic hield zich na de strafschop die zijn elftal tegen kreeg in de ontmoeting met PSV in de achtste finales van de Champions League (1-1) meer op de vlakte dan zijn verdediger Mats Hummels. "Je merkt hoeveel discussie er over dat moment is na de wedstrijd. Dat is niet voor het eerst. Het valt ons zwaar, maar het is onderdeel van het spel. Bovendien hebben we onszelf in die positie gebracht door PSV in onze zestien te laten komen."
Hummels tikte de bal in een duel met Malik Tillman weg, maar de Servische scheidsrechter Srdjan Jovanovic oordeelde toch dat er sprake was van een overtreding. De videoscheidsrechter ging daarin mee. Hummels noemde de arbitrage Champions League-onwaardig.
Terzic sprak van een intense wedstrijd. "De tweede helft moesten we veel verdedigen, PSV had de controle. Maar we hebben het gehaald. In de knock-outfase is dit een goed resultaat. Over drie weken moeten we het in eigen stadion afmaken."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
4 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden