Dortmund-coach Terzic: we hebben onszelf in deze positie gebracht
EINDHOVEN (ANP) - Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic hield zich na de strafschop die zijn elftal tegen kreeg in de ontmoeting met PSV in de achtste finales van de Champions League (1-1) meer op de vlakte dan zijn verdediger Mats Hummels. "Je merkt hoeveel discussie er over dat moment is na de wedstrijd. Dat is niet voor het eerst. Het valt ons zwaar, maar het is onderdeel van het spel. Bovendien hebben we onszelf in die positie gebracht door PSV in onze zestien te laten komen."
Hummels tikte de bal in een duel met Malik Tillman weg, maar de Servische scheidsrechter Srdjan Jovanovic oordeelde toch dat er sprake was van een overtreding. De videoscheidsrechter ging daarin mee. Hummels noemde de arbitrage Champions League-onwaardig.
Terzic sprak van een intense wedstrijd. "De tweede helft moesten we veel verdedigen, PSV had de controle. Maar we hebben het gehaald. In de knock-outfase is dit een goed resultaat. Over drie weken moeten we het in eigen stadion afmaken."
Meer uit Voetbal
GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
1 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
12 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
12 uur geleden