Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dordrecht wint ook van De Graafschap en blijft vierde

Dordrecht wint ook van De Graafschap en blijft vierde

DORDRECHT (ANP) - FC Dordrecht heeft in de eerste divisie ook van De Graafschap gewonnen. De ploeg uit Zuid-Holland was thuis met 2-1 te sterk voor de Superboeren, die de thuisploeg bij winst zouden hebben gepasseerd.

Ilias Sebaoui en Mathis Suray kwamen tot scoren voor Dordrecht, dat voor de achtste keer op rij ongeslagen bleef. Ralf Seuntjens deed tussendoor wat terug namens De Graafschap. Dordrecht speelde in het seizoen 2014-2015 in de Eredivisie, maar eindigde de afgelopen acht seizoenen in het rechterrijtje van de Keuken Kampioen Divisie. Dit seizoen stevent de ploeg van trainer Michele Santoni sowieso af op een plek in de play-offs.

FC Dordrecht heeft als nummer 4 nog 3 punten minder dan nummer 3 FC Groningen, dat zondagmiddag (12.15 uur) tegen NAC Breda speelt. Ook nummer 2 Roda JC speelt zondag (16.45 uur), thuis tegen VVV-Venlo. Voor koploper Willem II staat maandag de uitwedstrijd tegen Jong FC Utrecht op het programma.

Door de zege hield Dordrecht ook nummer 5 ADO Den Haag achter zich. De Hagenaars wonnen met 2-0 bij SC Cambuur. Henk Veerman maakte kort na rust het eerste doelpunt. De Volendammer was trefzeker met een soort van omhaal. Hij nam de bal met zijn rug naar het doel aan en werkte de bal over zijn hoofd in het Friese doel. Het was al zijn twintigste doelpunt van het seizoen. Dhoraso Klas bepaalde in blessuretijd de eindstand.

Meer uit Voetbal

Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

2 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

3 uur geleden
Forse schorsing PSV'er Saibari voor handdoekenrel op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.

4 uur geleden
Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

12 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

12 uur geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

13 uur geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

13 uur geleden