Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dordrecht wint ook van De Graafschap en blijft vierde

Dordrecht wint ook van De Graafschap en blijft vierde

DORDRECHT (ANP) - FC Dordrecht heeft in de eerste divisie ook van De Graafschap gewonnen. De ploeg uit Zuid-Holland was thuis met 2-1 te sterk voor de Superboeren, die de thuisploeg bij winst zouden hebben gepasseerd.

Ilias Sebaoui en Mathis Suray kwamen tot scoren voor Dordrecht, dat voor de achtste keer op rij ongeslagen bleef. Ralf Seuntjens deed tussendoor wat terug namens De Graafschap. Dordrecht speelde in het seizoen 2014-2015 in de Eredivisie, maar eindigde de afgelopen acht seizoenen in het rechterrijtje van de Keuken Kampioen Divisie. Dit seizoen stevent de ploeg van trainer Michele Santoni sowieso af op een plek in de play-offs.

FC Dordrecht heeft als nummer 4 nog 3 punten minder dan nummer 3 FC Groningen, dat zondagmiddag (12.15 uur) tegen NAC Breda speelt. Ook nummer 2 Roda JC speelt zondag (16.45 uur), thuis tegen VVV-Venlo. Voor koploper Willem II staat maandag de uitwedstrijd tegen Jong FC Utrecht op het programma.

Door de zege hield Dordrecht ook nummer 5 ADO Den Haag achter zich. De Hagenaars wonnen met 2-0 bij SC Cambuur. Henk Veerman maakte kort na rust het eerste doelpunt. De Volendammer was trefzeker met een soort van omhaal. Hij nam de bal met zijn rug naar het doel aan en werkte de bal over zijn hoofd in het Friese doel. Het was al zijn twintigste doelpunt van het seizoen. Dhoraso Klas bepaalde in blessuretijd de eindstand.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

8 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

8 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

14 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

15 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden