Doorgaan WK-kwalificatieduel voetbal tussen Colombia en Brazilië onzeker
BOGOTA (ANP) - Het is nog onduidelijk of de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Colombia en Brazilië op 26 maart doorgaat. De Colombiaanse minister van Volksgezondheid ziet het in deze coronatijd niet zitten een uitzondering te maken voor een chartervlucht voor de Braziliaanse voetbalspelers. Colombia schortte eind januari de vluchten van en naar Brazilië op omdat in dat land sprake was van een sterke stijging van het aantal besmettingen en ook een nieuwe variant van het virus.
Mocht er alsnog een oplossing komen, hebben bondscoaches van beide landen vermoedelijk niet de beschikking over al hun spelers. De Britse regering heeft tien Zuid-Amerikaanse landen op de lijst staan waarvoor een reisverbod geldt. Een uitzondering voor sporters is er niet. Als spelers weg zouden gaan, moeten ze bij terugkeer in het Verenigd Koninkrijk tien dagen in quarantaine. Dat zien veel clubs niet zitten.
"De FIFA is vastbesloten een oplossing te vinden voor de impasse", lieten beide landen vrijdag weten na overleg.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden