Door lekkage hebben 66.000 huishoudens in regio Zeist geen water
ZEIST (ANP) - Ongeveer 66.000 huishoudens in het midden van het land hebben geen of nauwelijks waterdruk. Het gaat om onder meer Zeist, Driebergen-Rijsenburg, De Bilt en omgeving. Dat meldt waterbedrijf Vitens dat op zoek is naar de lekkage die dat heeft veroorzaakt.
De storing begon rond 12.45 uur. Vitens kan nog niet zeggen wanneer de problemen zijn verholpen.
Bij het Diakonessenhuis in Zeist, waar operatiekamers, poliklinieken en een verpleegafdeling ouderengeneeskunde is gevestigd, heeft Vitens een watertankwagen neergezet. Dat gebruikt het ziekenhuis voor sanitair en wassen, flessen water zijn aanwezig om uit te kunnen drinken, vertelt een woordvoerster. Volgens haar is het ziekenhuis daarmee tot het einde van de middag voorzien van water.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - De 10-jarige Wendy uit Rotterdam is weer terecht, meldt de politie. De politie gaf in de nacht van zaterdag op zondag een Amber Alert uit voor de vermissing van het meisje.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ook dit jaar zijn enkele gemeenten gestopt met het heffen van hondenbelasting. In 2026 betalen hondeneigenaren in 101 gemeenten een tarief, vorig jaar waren dat er nog 111. In negentien gemeenten kost een hond eigenaren meer dan 100 euro. Dat blijkt uit een telling van ANP.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft een Amber Alert uitgegeven voor een vermist kind. Het gaat om de 10-jarige Wendy uit Rotterdam.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een opslagloods aan de Van Ostadestraat in de Schilderswijk in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand geweest. In de omgeving heeft de brandweer een tiental woningen ontruimd, laat een woordvoerder weten.
8 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
19 uur geleden