Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Door corona geplaagd Bayern verliest bij hervatting Bundesliga

Door corona geplaagd Bayern verliest bij hervatting Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het seizoen in de Bundesliga hervat met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach, 1-2. Dat de bezoekers wonnen was niet geheel onverwacht, aangezien de kampioen en koploper zwaar is getroffen door het coronavirus.

In een leeg stadion zette Robert Lewandowski Bayern na ruim een kwartier op voorsprong. Halverwege echter leidden de bezoekers al, dankzij doelpunten van Florian Neuhaus en Stefan Lainer.

Bij Bayern ontbraken dertien spelers, van wie er negen zijn besmet met het coronavirus. Onder hen doelman en aanvoerder Manuel Neuer. Op de bank zaten vooral amateurs en jeugdspelers, onder wie twee jongens van zestien, Arijon Ibrahimovic en Paul Wanner.

Jongste debutant

Wanner kwam een kwartier voor tijd als invaller binnen de lijnen. Hij was daarmee de jongste debutant ooit voor Bayern in de Bundesliga. Hij werd pas onlangs, op 23 december, zestien.

Trainer Julian Nagelsmann klaagde niet. "Als je ziet wie er bij ons in het veld staan dan denk ik dat nog veel clubs daar jaloers op zijn. Maar het was wel lastig om voldoende goed opgeleide wisselspelers mee te krijgen. De bank was wel minder dan wij gewend zijn."

Basisteam

Malik Tillman (19) was de enige debutant in het basisteam. Joshua Kimmich maakte zijn rentree bij de titelverdediger. De international was twee maanden afwezig na een besmetting.

Bij Mönchengladbach waren vier spelers absent vanwege het virus.

Meer uit Voetbal

Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

25 minuten geleden
Liverpool verspeelt ondanks treffer Gakpo punten bij Fulham

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft 2 punten ingeleverd in de uitwedstrijd tegen Fulham (2-2). De ploeg van trainer Arne Slot verloor Arsenal verder uit het oog. De achterstand van de kampioen op de koploper groeide naar 14 punten.

33 minuten geleden
Bosz wil bondscoach worden en weet nog niet of hij bij PSV blijft

ESTEPONA (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet of hij zijn contract bij PSV wil verlengen. "Als het bekend is, zal de club, of ik, het bekendmaken", vertelde hij tijdens een trainingskamp in het Spaanse Estepona aan ESPN. "Het heeft niets met twijfel te maken. Ik ben met de club in gesprek."

1 uur geleden
Manchester United speelt met invaller Zirkzee gelijk bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).

3 uur geleden
Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

8 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

19 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

22 uur geleden