Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Donny Roelvink gewond bij opname fitnessvideo

Donny Roelvink gewond bij opname fitnessvideo

AMSTERDAM (ANP) - Donny Roelvink is maandagavond gewond geraakt bij het opnemen van een fitnessfilmpje voor zijn Instagramaccount. Het fitnessmodel werd overreden door een Hummer en ligt met een klaplong en vijf gebroken ribben in het ziekenhuis. Dat heeft zijn vader, zanger Dries Roelvink, dinsdag verteld aan het ANP.

Volgens vader Roelvink wilde zijn zoon met een paar vrienden een filmpje nabootsen van een bekende bodybuilder, Ronnie Coleman. In dat filmpje wordt Coleman gefilmd vanuit een hummer terwijl hij met een halter in zijn nek op straat 'walking lunges' doet.

Roelvink en zijn vrienden draaiden het filmpje maandagavond in Hilversum. Tijdens de opname drukte de vriend die de Hummer reed per ongeluk op het gaspedaal in plaats van op de rem. Daardoor werd de 24-jarige Roelvink geraakt door de wagen. "Hij mag van geluk spreken dat het een Hummer was", zegt zijn vader. "Er zit flink wat ruimte onder de auto. Dat is zijn geluk geweest."

Uit een hersenscan in het ziekenhuis in Utrecht is gebleken dat Roelvink geen hersenletsel aan het ongeluk heeft overgehouden. Hij doet geen aangifte van het incident, zegt vader Roelvink.

Meer uit Binnenland

Jaarlijkse paddentrek van start, vrijwilligers blijven nodig

DEN HAAG (ANP) - De jaarlijkse paddentrek gaat van start. Dat schrijft RAVON (Reptielen Amfibieën Vissen Onderzoek Nederland) op zijn website. In heel Nederland trekken de komende tijd amfibieën naar het water om zich voort te planten.

36 minuten geleden
Celstraf voor oproepen tot grenscontroles door burgers

ASSEN (ANP) - De politierechter in Assen heeft activist Jan H. (54) een celstraf van zes weken opgelegd, waarvan een maand voorwaardelijk, voor het oproepen tot grenscontroles door burgers. Deze controles hebben daarna ook daadwerkelijk plaatsgevonden. "Ik vind dat u hier over de grens bent gegaan", zei de rechter.

2 uur geleden
OM eist celstraf voor oproepen tot grenscontroles door burgers

ASSEN (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft maandag 45 dagen cel geëist, waarvan dertig voorwaardelijk, tegen activist Jan H. (54) omdat hij in juni op zijn Facebookpagina zou hebben opgeroepen tot grenscontroles door burgers. Ook eiste justitie een verbod op het plaatsen van berichten op Facebook en WhatsApp in groepen met meer dan tien deelnemers.

2 uur geleden
Von der Leyen feliciteert Jetten met premierschap

BRUSSEL (ANP) - Voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen heeft via X Rob Jetten gefeliciteerd met zijn aanstelling als premier. "Van economie tot veiligheid - we zullen samenwerken in het belang van Nederland en heel Europa", schrijft ze.

4 uur geleden
Dwangsom voor te vol Ter Apel gestegen tot ruim 4 miljoen euro

TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum in het Groningse Ter Apel zaten ook tijdens het weekeinde meer asielzoekers dan toegestaan. De totale dwangsom voor opvangorgaan COA is daardoor opgelopen tot boven de 4 miljoen euro.

6 uur geleden
Protest XR bij hekken Huis ten Bosch bij beëdiging kabinet

DEN HAAG (ANP) - Enkele tientallen klimaatactivisten voeren maandag actie buiten paleis Huis ten Bosch in Den Haag. Daar wordt het nieuwe kabinet beëdigd. De demonstranten zijn bij de paleishekken op de grond gaan zitten en hebben fietsen neergelegd. Ook tonen ze spandoeken met 'Jetten, doe wat je beloofd hebt'.

6 uur geleden
Wapenstokproef NS in Rotterdam, Den Haag, Zwolle en Den Bosch

UTRECHT (ANP) - De NS geeft naar verwachting eind april de eerste veiligheidsmedewerkers een wapenstok voor een proef die een jaar duurt. De vervoerder kreeg vorig jaar toestemming van het kabinet om maximaal 75 ov-boa's een korte wapenstok te laten dragen. De medewerkers die meedoen aan de proef zijn verdeeld over de standplaatsen Rotterdam, Den Haag, Zwolle en Den Bosch.

8 uur geleden