Donderdag geen tenniswedstrijden in Melbourne
MELBOURNE (ANP) - Op de voorbereidingstoernooien in aanloop naar de Australian Open worden donderdag geen wedstrijden gespeeld. Daartoe heeft de organisatie besloten omdat een medewerker van een spelershotel positief heeft getest.
De besmette persoon is een 26-jarige man. Hij zou positief hebben getest op de Britse variant van het virus. Hij werkte in het Grand Hyatt-hotel van Melbourne. Het was één van de accommodaties waar spelers hun tweeweekse quarantaine vervulden, die verplicht was na aankomst in Australië. Voor hij zijn werkzaamheden begon had de man negatief getest, maar niet veel later begon hij verschijnselen te vertonen. Rond de zeshonderd betrokkenen bij de Australian Open, onder wie tennissers, moeten in isolatie.
Botic van de Zandschulp zou het donderdag in de derde ronde van het Great Ocean Road Open opnemen tegen de Amerikaan Reilly Opelka. De ATP verwacht snel met een nieuw speelschema te komen. De finale van het toernooi zou zondag gespeeld moeten worden.
Ook drie WTA-toernooien, een ander ATP-toernooi en de ATP Cup liggen donderdag stil. De start van Australian Open staat gepland voor maandag.
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.
7 uur geledenTORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.
12 uur geledenTORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.
13 uur geledenWINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.
13 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.
13 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.
16 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.
18 uur geleden