
Doncic blijft imponeren in de NBA
MEXICO CITY(ANP/RTR) - De Sloveense basketballer Luka Doncic (20) blijft imponeren in de NBA. Hij leidde zijn ploeg Dallas Mavericks in Mexico City met 122-111 langs Detroit Pistons. Doncic nam ruim een derde van de productie voor zijn rekening: 41 punten.
Behalve voor zijn 41 punten was Doncic goed voor 12 rebounds en 11 assists. Voor de twintigste keer op rij noteerde Doncic een zogenoemde 20-5-5, oftewel een minimum van 20 punten, 5 rebounds en 5 assists. Afgelopen weekend was hij Michael Jordan, die in maart en april van 1989 tot achttien achtereenvolgende 20-5-5's kwam, al gepasseerd.
Voor de Mavericks was het de zesde opeenvolgende zege. Ze leidden in het derde kwart met 24 punten, maar lieten de Pistons het gat verkleinen tot negen punten. Echt spannend werd het geen moment.
Cleveland Cavaliers won na overtime met 117-109 van San Antonio Spurs. Na de reguliere speeltijd was het 103-103. Kevin Love was met 30 punten en 17 rebounds de grote man bij de Cavaliers.
Meer uit Sport
LA GRANDE BÉROCHE (ANP) - De Italiaan Lorenzo Fortunato heeft de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. Het was een heuvelrit met start en finish in La Grande Béroche. Fortunato, die uitkomt voor Astana, was de snelste van een kopgroep van vijf.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Wielerploeg SD Worx-Protime heeft Lisa van Belle voor anderhalf jaar vastgelegd. De 21-jarige Zoetermeerse debuteert zondag meteen in de Ronde van Spanje, die begint in Barcelona met een ploegentijdrit. Van Belle viel afgelopen zomer op door bij de Olympische Spelen in Parijs samen met Maike van der Duin bij het baanwielrennen brons te pakken op de koppelkoers.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft de finale van het WTA-tennistoernooi van Madrid bereikt. De Amerikaanse nummer 4 van de plaatsingslijst gaf haar tegenstander, de als tweede geplaatste Iga Swiatek uit Polen, een pak slaag: 6-1 6-1.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Michael Matthews heeft de Duitse WorldTour-wedstrijd Eschborn-Frankfurt gewonnen. De Australiër van Jayco AlUla was de beste in de massasprint na 198,7 kilometer tussen Eschborn en Frankfurt. Hij bleef de Deen Magnus Cort en de Spanjaard Jon Barrenetxea voor.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen verschijnt donderdag niet op de mediadag voorafgaand aan de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is nog bij zijn vriendin Kelly Piquet, die op het punt staat te bevallen. De coureur van Red Bull komt wel vrijdag naar het circuit, wanneer het raceweekeinde begint met een vrije training. Dat laat Red Bull Racing weten via een korte mededeling.
3 uur geledenCHAMBRAY-LÈS-TOURS (ANP) - Handbalster Laura van der Heijden heeft haar afscheid van de topsport aangekondigd. Op Instagram vertelt de 34-jarige Amersfoortse dat ze over een maand met handbalpensioen gaat.
5 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP/AFP) - Basketbalvedette LeBron James neemt tijd om na te denken over zijn toekomst na de uitschakeling in de eerste ronde van de play-offs met Los Angeles Lakers. De kampioen van 2020 verloor donderdagochtend het uitduel met Minnesota Timberwolves (103-96), de beslissende vierde nederlaag in vijf duels.
9 uur geleden