
Dominante Hamilton vooral dankbaar voor de punten
DOHA (ANP) - Lewis Hamilton boekte een dominante zege in de Grote Prijs van Qatar. Hij leidde in zijn Mercedes van start tot finish en was veruit de snelste op het circuit van Losail. "Het was behoorlijk eenzaam daar vooraan en hoewel ik kan genieten van een race waarvoor je echt moet vechten voor de winst, ging het me nu vooral om de punten. Die hebben we hard nodig", zei de zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1.
Hamilton won de afgelopen twee races en verkleinde daarmee zijn achterstand op WK-leider Max Verstappen tot 8 punten. Het kampioenschap telt nog twee grands prix. "De laatste twee races waren geweldig, maar voor feesten is geen tijd. Ik ben morgen weer in training en supergemotiveerd. Mijn auto is fantastisch, het team heeft weer geweldig werk geleverd en ik voel me beter, fitter dan ooit. Dus ik zeg; kom maar op met de volgende twee."
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft een meerjarige overeenkomst gesloten met Mastercard als naamsponsor. Dat maakte de formatie van WK-leider Oscar Piastri en Lando Norris bekend tijdens een bijeenkomst op het Westergasterrein in Amsterdam. De samenwerking gaat vanaf het nieuwe seizoen in, meldde teambaas Zak Brown over 'McLaren Mastercard Formula 1-team'.
1 minuut geledenBANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters nemen het vrijdag in de achtste finales van het WK in Thailand op tegen Servië. De Servische speelsters verloren hun laatste groepswedstrijd met 3-1 in sets van Japan (23-25 28-30 25-23 18-25) en eindigden daarmee als tweede in groep H, waardoor ze Nederland treffen.
4 uur geledenWATERLOO (ANP) - Lidl-Trek heeft wielrenster Loes Adegeest voor de komende twee seizoenen vastgelegd. Adegeest komt over van FDJ-Suez, waar ze sinds 2023 voor rijdt.
6 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kijkt ernaar uit om langs de zee van Oranjefans te racen in de Dutch Grand Prix. De regerend wereldkampioen kondigt aan dat hij zijn helm met oranje leeuw komend weekend zal dragen.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft de tweede ronde bereikt van de US Open. De als derde geplaatste Duitser was in drie sets te sterk voor de Chileen Alejandro Tabilo: 6-2 7-6 (4) 6-4.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Voormalig winnares Coco Gauff heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van de US Open. De als derde geplaatste Amerikaanse rekende na bijna drie uur in drie sets af met de Australische Ajla Tomljanovic: 6-4 6-7 (2) 7-5.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.
21 uur geleden