Dolberg leidt Nice met twee doelpunten langs Lyon
NICE (ANP) - Kasper Dolberg heeft OGC Nice met twee doelpunten langs Olympique Lyon geleid. In Allianz Riviera, het eigen stadion, won Nice met 2-1.
Met een intikker maakte Dolberg, vorig jaar overgekomen van Ajax, na ruim een half uur de 1-0. Vlak voor rust maakte Karl Toko Ekambi gelijk, waarna Dolberg zijn ploeg in de 63e minuut de zege bezorgde door goed voor zijn man te komen en bij de eerste paal met links de 2-1 binnen te schieten.
Op het moment van het winnende doelpunt van de Deense spits speelde zowel Nice als Lyon nog maar met tien man. Lyon-verdediger Marçal werd al na 22 minuten weggestuurd, Adam Ounas in de blessuretijd van de eerste helft.
Door de zege kwam Nice op gelijke hoogte met Lyon. Beide ploegen hebben 32 punten en staan in de subtop.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.
18 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."
21 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zijn eerste competitiezege van 2026 geboekt. De nummer 2 van de ranglijst was thuis met 2-0 te sterk voor Wolverhampton Wanderers, de laagstgeklasseerde ploeg in de Premier League.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor het eerst dit seizoen verloren in de Duitse Bundesliga. De ploeg van trainer Vincent Kompany werd in eigen huis met 2-1 verslagen door FC Augsburg, dat voorafgaand aan deze speelronde op de 15e plaats stond. De voorsprong van Bayern op nummer 2 Borussia Dortmund is 11 punten. Dortmund komt later nog in actie.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
4 uur geleden