Dolberg bezorgt Anderlecht zege op kampioen Antwerp
BRUSSEL (ANP) - Kasper Dolberg heeft Anderlecht aan een thuiszege op Royal Antwerp FC geholpen. De spits uit Denemarken maakte het enige doelpunt in het thuisduel met de regerend kampioen (1-0). Hij benutte in blessuretijd van de eerste helft een strafschop.
Anderlecht verloor vorige week de eerste competitiewedstrijd tegen Union (2-0). Antwerp opende het seizoen met een zege op Cercle Brugge (1-0). Vincent Janssen had een basisplaats bij Antwerp. Trainer Mark van Bommel liet Gyrano Kerk en Jurgen Ekkelenkamp invallen tegen Anderlecht.
Club Brugge behaalde bij Westerlo de eerste overwinning van het seizoen: 0-1. De Braziliaan Igor Thiago scoorde in de 36e minuut. De Nederlandse middenvelder Bjorn Meijer ontbrak met een blessure in de selectie van Club Brugge.
Union en AA Gent zijn na twee speelronden nog zonder puntenverlies in Belgiƫ.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
18 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
19 uur geleden