
Dolberg bezorgt Anderlecht zege op kampioen Antwerp
BRUSSEL (ANP) - Kasper Dolberg heeft Anderlecht aan een thuiszege op Royal Antwerp FC geholpen. De spits uit Denemarken maakte het enige doelpunt in het thuisduel met de regerend kampioen (1-0). Hij benutte in blessuretijd van de eerste helft een strafschop.
Anderlecht verloor vorige week de eerste competitiewedstrijd tegen Union (2-0). Antwerp opende het seizoen met een zege op Cercle Brugge (1-0). Vincent Janssen had een basisplaats bij Antwerp. Trainer Mark van Bommel liet Gyrano Kerk en Jurgen Ekkelenkamp invallen tegen Anderlecht.
Club Brugge behaalde bij Westerlo de eerste overwinning van het seizoen: 0-1. De Braziliaan Igor Thiago scoorde in de 36e minuut. De Nederlandse middenvelder Bjorn Meijer ontbrak met een blessure in de selectie van Club Brugge.
Union en AA Gent zijn na twee speelronden nog zonder puntenverlies in België.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft voor het vierde jaar op rij de kwartfinales van Roland Garros bereikt. De 22-jarige Spaanse titelverdediger won in vier sets van de als dertiende geplaatste Amerikaan Ben Shelton: 7-6 (8) 6-3 4-6 6-4. In de vorige ronde, tegen de Bosniër Damir Dzumhur, verspeelde Alcaraz ook een set.
15 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus was in twee sets te sterk voor de Amerikaanse Amanda Anisimova: 7-5 6-3. Het is de tiende keer op rij dat Sabalenka de laatste acht haalt op een grandslamtoernooi.
1 uur geledenNYON (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé van Paris Saint-Germain is door de UEFA verkozen tot beste speler van de Champions League afgelopen seizoen. De aanvaller won zaterdag met zijn club in de finale in München met 5-0 van Internazionale.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft overeenstemming bereikt over de transfer van aanvaller Matheus Cunha van Wolverhampton Wanderers. Dat meldt de club uit Manchester op de eigen website.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van Paris Saint-Germain beleefde een "droom" tijdens de gewonnen finale van de Champions League tegen Internazionale (5-0). Het was voor PSG en de voorzitter, die sinds 2011 de leiding heeft over de club, de eerste eindzege in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries van Internazionale sprak van een "zwarte dag" na de zware nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de finale van de Champions League (0-5). "Ik vind het erg jammer voor iedereen, voor de fans, voor iedereen die betrokken is bij Inter", zei de Oranje-international na afloop.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.
1 dag geleden