Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doetinchem ontraadt komst fans naar stadion De Graafschap

Doetinchem ontraadt komst fans naar stadion De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - De gemeente Doetinchem en voetbalclub De Graafschap roepen supporters van de club op om vrijdagavond niet naar het stadion te komen. De Graafschap speelt een uitwedstrijd tegen Jong Ajax en promoveert bij winst naar de Eredivisie. De gemeente neemt een aantal voorzorgsmaatregelen voor het geval er toch fans van de 'Superboeren' naar het stadion gaan.

Supporters die een feestje willen vieren, moeten dat thuis doen, aldus de gemeente. "Het aantal coronabesmettingen in de Achterhoek is nog steeds erg hoog", aldus burgemeester Mark Boumans. Hij zegt dat de gemeente evenwel "niet naïef" is en daarom extra politieagenten heeft klaarstaan, mochten er toch supporters op de been zijn vrijdagavond. Ook mogen er geen auto's in de buurt van het stadion komen.

Afgelopen zondag kwamen supporters van Ajax massaal naar de Johan Cruijff ArenA toen de Amsterdammers de 35e landstitel veroverden. Ook bij de huldiging van SC Cambuur, kampioen in de Keuken Kampioen Divisie, een dag eerder in Leeuwarden was het onrustig.

Meer uit Binnenland

OM wil in hoger beroep na vrijspraak in Stint-zaak

DEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie wil hoger beroep aantekenen in de zaak over het dodelijke ongeluk met de Stint. "We zijn zeker van plan in hoger beroep te gaan tegen het in onze ogen teleurstellende vonnis van de rechtbank", zegt een woordvoerder van het OM.

9 minuten geleden
Rechtbank komt tot vrijspraak in zaak over ongeluk met Stint

DEN BOSCH (ANP) - De rechtbank in Den Bosch heeft Stintondernemers Edwin Renzen en Peter Noorlander beiden vrijgesproken in de zaak over het dodelijke ongeluk met een Stint. De rechtbank kan niet vaststellen dat de Stint schadelijk was. Wel maakten beide ondernemers zich schuldig aan valsheid in geschrifte, maar ze krijgen daarvoor geen straf.

1 uur geleden
Begin dit jaar opnieuw veel zaken gesloten om plaagdieren

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) sluit steeds meer horecagelegenheden en winkels met spoed vanwege plaagdieren. In de eerste zeven weken van dit jaar werden 22 zaken gesloten, terwijl dat er in 2025 met 75 ook al opvallend veel waren.

1 uur geleden
Defensie: detachementcommandant handelde na Hawija integer

DEN HAAG (ANP) - Na de Nederlandse luchtaanval op de Iraakse stad Hawija handelde de toenmalige detachementscommandant zorgvuldig. Dat concludeert een commissie van drie onafhankelijke experts, aldus Defensie. De bevelhebber maakte na de aanval in juni 2015 in zijn verslag geen melding van mogelijke burgerslachtoffers, hoewel er zeker zeventig civiele doden vielen.

2 uur geleden
Derde verdachte aangehouden voor overval op legale wietkwekerij

HELLEVOETSLUIS (ANP) - De politie heeft een derde verdachte aangehouden in verband met een overval op een legale wietkwekerij in Hellevoetsluis, afgelopen september. Het gaat om een 25-jarige man uit Amsterdam, meldt de politie vrijdag.

2 uur geleden
Ouders reageren emotioneel en teleurgesteld na vonnis zedenzaak

DEN BOSCH (ANP) - De ouders van de kinderen die seksueel zijn misbruikt door onderwijsassistent Wesley W. uit Helmond, hebben emotioneel en teleurgesteld gereageerd op het vonnis van de rechtbank. "Dat het na een hoge strafeis bij acht jaar cel is gebleven, vinden de ouders teleurstellend", zegt een woordvoerder van Namens de Familie.

2 uur geleden
Onderwijsassistent krijgt 8 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

DEN BOSCH (ANP) - De rechtbank in Den Bosch heeft de 26-jarige Wesley W. uit Helmond veroordeeld tot acht jaar cel en tbs met dwangverpleging voor het jarenlang seksueel misbruiken van kinderen. Het Openbaar Ministerie had vijftien jaar cel en tbs met dwang geëist.

4 uur geleden