Doelpuntrijk gelijkspel bij Duitsland tegen Turkije: 3-3
KEULEN (ANP) - Duitsland en Turkije hebben hun onderlinge oefenwedstrijd met 3-3 gelijk gespeeld. Daar zal met name de ploeg van bondscoach Joachim Löw ontevreden mee zijn, want de Duitsers gaven in Keulen tot drie keer toe een voorsprong uit handen.
Julian Draxler maakte het enige doelpunt voor rust namens Duitsland. Direct na rust strafte Ozan Tufan matig uitverdedigen de Duitsers af (1-1). Debutant Florian Neuhaus bracht de Duitsers weer op voorsprong, waarna Turkije opnieuw langszij kwam na slecht uitverdedigen van de Duitsers. Efecan Karaca scoorde.
Luca Waldschmidt leek het duel in de slotfase in het voordeel van Duitsland te beslissen, maar een doelpunt in blessuretijd van Kenan Karaman leverde Turkije alsnog een gelijkspel op.
In de Nations League treft Duitsland zaterdag Oekraïne en volgende week dinsdag staat het duel met Zwitserland op het programma. De Duitsers hebben sinds de start van de Nations League in 2018 nog geen wedstrijd weten te winnen in het landentoernooi.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
8 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
13 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
13 uur geleden