Doelpuntrijk gelijkspel bij Duitsland tegen Turkije: 3-3
KEULEN (ANP) - Duitsland en Turkije hebben hun onderlinge oefenwedstrijd met 3-3 gelijk gespeeld. Daar zal met name de ploeg van bondscoach Joachim Löw ontevreden mee zijn, want de Duitsers gaven in Keulen tot drie keer toe een voorsprong uit handen.
Julian Draxler maakte het enige doelpunt voor rust namens Duitsland. Direct na rust strafte Ozan Tufan matig uitverdedigen de Duitsers af (1-1). Debutant Florian Neuhaus bracht de Duitsers weer op voorsprong, waarna Turkije opnieuw langszij kwam na slecht uitverdedigen van de Duitsers. Efecan Karaca scoorde.
Luca Waldschmidt leek het duel in de slotfase in het voordeel van Duitsland te beslissen, maar een doelpunt in blessuretijd van Kenan Karaman leverde Turkije alsnog een gelijkspel op.
In de Nations League treft Duitsland zaterdag Oekraïne en volgende week dinsdag staat het duel met Zwitserland op het programma. De Duitsers hebben sinds de start van de Nations League in 2018 nog geen wedstrijd weten te winnen in het landentoernooi.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
14 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
18 uur geleden