Doelpuntrijk gelijkspel bij Duitsland tegen Turkije: 3-3
KEULEN (ANP) - Duitsland en Turkije hebben hun onderlinge oefenwedstrijd met 3-3 gelijk gespeeld. Daar zal met name de ploeg van bondscoach Joachim Löw ontevreden mee zijn, want de Duitsers gaven in Keulen tot drie keer toe een voorsprong uit handen.
Julian Draxler maakte het enige doelpunt voor rust namens Duitsland. Direct na rust strafte Ozan Tufan matig uitverdedigen de Duitsers af (1-1). Debutant Florian Neuhaus bracht de Duitsers weer op voorsprong, waarna Turkije opnieuw langszij kwam na slecht uitverdedigen van de Duitsers. Efecan Karaca scoorde.
Luca Waldschmidt leek het duel in de slotfase in het voordeel van Duitsland te beslissen, maar een doelpunt in blessuretijd van Kenan Karaman leverde Turkije alsnog een gelijkspel op.
In de Nations League treft Duitsland zaterdag Oekraïne en volgende week dinsdag staat het duel met Zwitserland op het programma. De Duitsers hebben sinds de start van de Nations League in 2018 nog geen wedstrijd weten te winnen in het landentoernooi.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
12 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
3 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
5 uur geleden