Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpuntenmaker Silva heeft hoger doel na groepszege Portugal

Doelpuntenmaker Silva heeft hoger doel na groepszege Portugal

DORTMUND (ANP) - Bernardo Silva was met zijn openingstreffer in het EK-duel met Turkije belangrijk voor Portugal, dat uiteindelijk met 3-0 zegevierde en de achtste finales haalde. De 29-jarige aanvallende middenvelder vindt dat de ploeg "op de goede weg is".

"Ik ben echt blij met de kwalificatie voor de volgende ronde, met de eerste plaats in de groep. Het is weer een stap in de richting van ons doel om te proberen het toernooi te winnen", vertelde de Manchester City-speler op een persconferentie.

"We zijn klaar voor de knock-outfase, ook al is er nog één groepswedstrijd te gaan, tegen Georgië op woensdag", voegde hij eraan toe. Portugal treft in de achtste finales een van de vier beste nummers 3.

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

2 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

3 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

3 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

15 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

15 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

16 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

16 uur geleden