Doelpuntenmaker Malen: hele mooie avond voor PSV
GRANADA (ANP) - Donyell Malen had donderdag na de zware uitwedstrijd tegen Granada in de Europa League (1-0-winst) pas laat in de gaten dat PSV zich geplaatst had voor de volgende ronde. "Iemand zei het tegen me, dat PAOK van Omonia had verloren", aldus de spits, die kort voor rust het doelpunt maakte.
"Het is een hele mooie avond. We hebben heel hard gewerkt en gelukkig hebben we gewonnen", vervolgde Malen tegen RTL7. "De eerste helft was goed. De tweede helft was het een hele andere wedstrijd. We hebben keihard gevochten en liepen op onze laatste benen."
Granada had het lang lastig met het spel van PSV. Malen: "We hielden de bal goed in de ploeg. We wisten dat zij het midden dicht hielden en wij gevaar moesten stichten vanaf de zijkanten." Dat gebeurde ook. Na een mooie aanval, via Olivier Boscagli en Philipp Max, werkte Malen de bal binnen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP/DPA) - Het wegvallen van de Duitse international Jamal Musiala tijdens de warming-up voor de wedstrijd in de Nations League tegen het Nederlands elftal had niets te maken met zijn recente onwelwordingen. Dat zei de Duitse bondscoach Jürgen Klopp na het gelijkspel in Amsterdam (1-1).
40 minuten geledenSAN JOSÉ (ANP) - Curaçao is de Nations League begonnen met een miraculeuze overwinning bij Costa Rica. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat draaide dankzij drie invallers in het laatste halfuur een achterstand van drie doelpunten om in een 4-3-zege.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oranje-international Cody Gakpo heeft met zijn doelpunt tegen Duitsland in de Nations League (1-1) Rafael van der Vaart geëvenaard. De aanvaller van Liverpool staat nu, net als de voormalig Ajacied, op 25 treffers voor het Nederlands elftal. Gakpo bereikte dat aantal in zijn 55e interland. Van der Vaart kwam in 109 interlands tot 25 doelpunten.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández gaat voor de komende interlands een vervanger oproepen voor de donderdag geblesseerd geraakte Brian Brobbey. Dat zei de Spanjaard na het gelijkspel (1-1) tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA in de Nations League.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Xavi Hernández vond dat het Nederlands elftal donderdag bij zijn debuut als bondscoach te weinig kreeg. De thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League eindigde in 1-1.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruben van Bommel noemt zijn debuut in Oranje "het hoogst haalbare voor een Nederlandse voetballer". De 22-jarige aanvaller van PSV kwam in de 83e minuut tegen Duitsland het veld in als invaller. "Deze staat zeker heel hoog op mijn lijst", stelde Van Bommel na afloop van het 1-1-gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van het Nederlands elftal hield een goed gevoel over aan de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Xavi Hernández. "Ik denk dat we minimaal een punt verdienden vanavond", zei hij na de 1-1 tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA tegen de NOS. "Bij vlagen hebben we heel goed gespeeld. Na drie dagen werken is dit een prima resultaat."
9 uur geleden