Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Doelpuntenmachine' Kalma van Wolfsburg naar PSV

'Doelpuntenmachine' Kalma van Wolfsburg naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Fenna Kalma heeft een contract getekend bij het vrouwenteam van PSV. De 25-jarige spits, in 2022 topscorer van de wereld in het vrouwenvoetbal, komt over van de Duitse club VfL Wolfsburg. Ze is vastgelegd tot de zomer van 2028.

"Met Fenna haalt PSV een doelpuntenmachine in huis", meldt PSV in een persbericht. Kalma speelde eerder in de Vrouwen Eredivisie Vrouwen voor sc Heerenveen en FC Twente. In 126 wedstrijden maakte ze 120 doelpunten. Ze is achtvoudig international van Oranje. Kalma kwam dit seizoen minder aan bod bij Wolfsburg, wat de overgang naar PSV vergemakkelijkte.

"Ik ben heel blij met de periode die ik in Duitsland heb gehad, want ik heb er veel geleerd, maar uiteindelijk wil ik gewoon voetballen en natuurlijk ook scoren", aldus Kalma, die direct inzetbaar is bij de huidige nummer 2 in de stand. "Bij VfL Wolfsburg heb ik de volledige voorbereiding op de tweede seizoenshelft meegedraaid, dus ik ben fit. Ik sta te popelen om aan de slag te gaan."

Meer uit Voetbal

Juventus klopt Inter en doet vertrouwen op richting duel met PSV

TURIJN (ANP) - Juventus heeft vertrouwen opgedaan voor het tweede duel met PSV in de tussenronde van de Champions League. Het elftal van trainer Thiago Motta won voor eigen publiek van Internazionale (1-0). Inter had bij een zege de koppositie van Napoli kunnen overnemen.

10 minuten geleden
Amorim: spelers moeten kijken naar volgend duel, niet naar stand

LONDEN (ANP) - Trainer Rúben Amorim probeert de rust bij Manchester United te bewaren. De ver weggezakte topclub staat na de nederlaag (1-0) bij Tottenham Hotspur op de vijftiende plaats.

1 uur geleden
Tottenham Hotspur drukt Manchester United naar vijftiende plek

LONDEN (ANP) - Manchester United is door een nederlaag bij het eveneens kwakkelende Tottenham Hotspur afgezakt naar de vijftiende plaats. Middenvelder James Maddison maakte in de dertiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd, door raak te schieten uit de rebound: 1-0.

3 uur geleden
Trainer Farioli geniet van veel mooie momenten bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli zag veel mooie momenten bij Ajax in het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). "Ik heb genoten van de doelpunten en een prachtige assist van Steven Berghuis gezien. Davy Klaassen maakte zijn honderdste doelpunt, hoe mooi is dat? Het debuut van twee jeugdspelers was ook mooi", doelde de Italiaan op Rayane Bounida (18) en Sean Steur (17). "We hadden vandaag een selectie met veertien spelers uit onze eigen opleiding. Dat is wel bijzonder toch?"

3 uur geleden
Geëmotioneerde Klaassen: honderd goals is meer dan een droom

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen was zondag geen 'Mister 1-0' maar 'Mister 1-0-0'. De middenvelder, vaak goed voor de openingstreffer, tekende voor de eindstand van het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). Dat was zijn honderdste doelpunt voor Ajax.

3 uur geleden
Maaskant debuteert bij Helmond Sport met gelijkspel bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Robert Maaskant heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Helmond Sport gelijkgespeeld. De Brabanders gaven bij Excelsior in de slotfase een voorsprong weg: 1-1. Excelsior is door het puntenverlies de tweede plaats kwijt aan FC Dordrecht en staat na deze speelronde derde.

4 uur geleden
Ajax profiteert ook tegen Heracles van misstappen concurrenten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft profiteren van misstappen van de belangrijkste concurrenten voor de bovenste plaatsen in de Eredivisie. De club boekte tegen Heracles Almelo (4-0) de zevende competitiezege op rij en heeft nu een voorsprong van 2 punten op nummer 2 PSV, dat een duel meer speelde.

4 uur geleden