Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Doelpuntenmachine' Kalma van Wolfsburg naar PSV

'Doelpuntenmachine' Kalma van Wolfsburg naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Fenna Kalma heeft een contract getekend bij het vrouwenteam van PSV. De 25-jarige spits, in 2022 topscorer van de wereld in het vrouwenvoetbal, komt over van de Duitse club VfL Wolfsburg. Ze is vastgelegd tot de zomer van 2028.

"Met Fenna haalt PSV een doelpuntenmachine in huis", meldt PSV in een persbericht. Kalma speelde eerder in de Vrouwen Eredivisie Vrouwen voor sc Heerenveen en FC Twente. In 126 wedstrijden maakte ze 120 doelpunten. Ze is achtvoudig international van Oranje. Kalma kwam dit seizoen minder aan bod bij Wolfsburg, wat de overgang naar PSV vergemakkelijkte.

"Ik ben heel blij met de periode die ik in Duitsland heb gehad, want ik heb er veel geleerd, maar uiteindelijk wil ik gewoon voetballen en natuurlijk ook scoren", aldus Kalma, die direct inzetbaar is bij de huidige nummer 2 in de stand. "Bij VfL Wolfsburg heb ik de volledige voorbereiding op de tweede seizoenshelft meegedraaid, dus ik ben fit. Ik sta te popelen om aan de slag te gaan."

Meer uit Voetbal

Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

6 uur geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

1 dag geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

1 dag geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

1 dag geleden