Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Doelpuntenmachine' Kalma van Wolfsburg naar PSV

'Doelpuntenmachine' Kalma van Wolfsburg naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Fenna Kalma heeft een contract getekend bij het vrouwenteam van PSV. De 25-jarige spits, in 2022 topscorer van de wereld in het vrouwenvoetbal, komt over van de Duitse club VfL Wolfsburg. Ze is vastgelegd tot de zomer van 2028.

"Met Fenna haalt PSV een doelpuntenmachine in huis", meldt PSV in een persbericht. Kalma speelde eerder in de Vrouwen Eredivisie Vrouwen voor sc Heerenveen en FC Twente. In 126 wedstrijden maakte ze 120 doelpunten. Ze is achtvoudig international van Oranje. Kalma kwam dit seizoen minder aan bod bij Wolfsburg, wat de overgang naar PSV vergemakkelijkte.

"Ik ben heel blij met de periode die ik in Duitsland heb gehad, want ik heb er veel geleerd, maar uiteindelijk wil ik gewoon voetballen en natuurlijk ook scoren", aldus Kalma, die direct inzetbaar is bij de huidige nummer 2 in de stand. "Bij VfL Wolfsburg heb ik de volledige voorbereiding op de tweede seizoenshelft meegedraaid, dus ik ben fit. Ik sta te popelen om aan de slag te gaan."

Meer uit Voetbal

NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

2 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

2 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

3 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

17 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

17 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

17 uur geleden