Doelpunten Suárez helpen Atlético niet aan zege
MADRID (ANP) - Hoewel Luis Suárez maandag opnieuw twee keer scoorde voor Atlético Madrid was het niet voldoende voor de negende overwinning op rij in La Liga. Door een doelpunt van de Argentijn Facundo Ferreyra vertrok Celta met een punt uit Wanda Metropolitano: 2-2.
De bezoekers uit Galicië waren in de 13e minuut op voorsprong gekomen. Santi Mina kopte de bal in de 13e minuut uit een voorzet van rechtsback Hugo Mallo voorbij Jan Oblak. Kort voor rust maakte Suárez gelijk, op aangeven van Marco Llorente.
Kort na rust was het opnieuw Suárez die scoorde, nu na een voorzet van Renan Lodi. Het was de zestiende treffer van de Uruguayaan die afgelopen zomer bij Barcelona overbodig was bevonden. Maar in de slotfase ging het alsnog mis en verspeelde Atlético 2 punten.
De voorsprong op Real Madrid en Barcelona is nu 8 punten. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nog wel een inhaalduel met Levante tegoed.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
13 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
15 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
23 uur geleden