Doelpunten Suárez helpen Atlético niet aan zege
MADRID (ANP) - Hoewel Luis Suárez maandag opnieuw twee keer scoorde voor Atlético Madrid was het niet voldoende voor de negende overwinning op rij in La Liga. Door een doelpunt van de Argentijn Facundo Ferreyra vertrok Celta met een punt uit Wanda Metropolitano: 2-2.
De bezoekers uit Galicië waren in de 13e minuut op voorsprong gekomen. Santi Mina kopte de bal in de 13e minuut uit een voorzet van rechtsback Hugo Mallo voorbij Jan Oblak. Kort voor rust maakte Suárez gelijk, op aangeven van Marco Llorente.
Kort na rust was het opnieuw Suárez die scoorde, nu na een voorzet van Renan Lodi. Het was de zestiende treffer van de Uruguayaan die afgelopen zomer bij Barcelona overbodig was bevonden. Maar in de slotfase ging het alsnog mis en verspeelde Atlético 2 punten.
De voorsprong op Real Madrid en Barcelona is nu 8 punten. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nog wel een inhaalduel met Levante tegoed.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
20 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
23 uur geleden