Doelpunten Haaland helpen City aan zege op Everton
MANCHESTER (ANP) - Ruim twee maanden nadat hij zijn laatste competitietreffer had gemaakt, was Erling Haaland eindelijk weer trefzeker in de Engelse Premier League. Dankzij twee doelpunten van de Noor won Manchester City op eigen veld van Everton: 2-0. De ploeg nam daarmee voor even weer de koppositie over van Liverpool.
City stelde aanvankelijk zwaar teleur en produceerde voor rust zelfs geen enkel schot op doel. Trainer Pep Guardiola keek het lang aan, maar bracht in de 57e minuut met Kevin De Bruyne de man die de lijnen moest gaan uitzetten. Met een doelpunt in de 71e minuut was Haaland eindelijk weer trefzeker in de Premier League. De Noor schoot van dichtbij raak na een hoekschop. Zijn laatste doelpunt in de Engelse competitie dateerde van eind november waarna een voetblessure hem enige tijd aan de kant hield.
In de 85e minuut scoorde hij nogmaals, nu na een pass van De Bruyne.
City, dat nu zes keer op rij heeft gewonnen, heeft 52 punten uit 23 duels, Liverpool heeft er 51 uit even zoveel wedstrijden en treft later op zaterdag nog Burnley.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
21 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
26 minuten geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
22 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
23 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden