Doelpunten Haaland helpen City aan zege op Everton
MANCHESTER (ANP) - Ruim twee maanden nadat hij zijn laatste competitietreffer had gemaakt, was Erling Haaland eindelijk weer trefzeker in de Engelse Premier League. Dankzij twee doelpunten van de Noor won Manchester City op eigen veld van Everton: 2-0. De ploeg nam daarmee voor even weer de koppositie over van Liverpool.
City stelde aanvankelijk zwaar teleur en produceerde voor rust zelfs geen enkel schot op doel. Trainer Pep Guardiola keek het lang aan, maar bracht in de 57e minuut met Kevin De Bruyne de man die de lijnen moest gaan uitzetten. Met een doelpunt in de 71e minuut was Haaland eindelijk weer trefzeker in de Premier League. De Noor schoot van dichtbij raak na een hoekschop. Zijn laatste doelpunt in de Engelse competitie dateerde van eind november waarna een voetblessure hem enige tijd aan de kant hield.
In de 85e minuut scoorde hij nogmaals, nu na een pass van De Bruyne.
City, dat nu zes keer op rij heeft gewonnen, heeft 52 punten uit 23 duels, Liverpool heeft er 51 uit even zoveel wedstrijden en treft later op zaterdag nog Burnley.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
8 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
9 uur geleden