Doelpunten Haaland helpen City aan zege op Everton
MANCHESTER (ANP) - Ruim twee maanden nadat hij zijn laatste competitietreffer had gemaakt, was Erling Haaland eindelijk weer trefzeker in de Engelse Premier League. Dankzij twee doelpunten van de Noor won Manchester City op eigen veld van Everton: 2-0. De ploeg nam daarmee voor even weer de koppositie over van Liverpool.
City stelde aanvankelijk zwaar teleur en produceerde voor rust zelfs geen enkel schot op doel. Trainer Pep Guardiola keek het lang aan, maar bracht in de 57e minuut met Kevin De Bruyne de man die de lijnen moest gaan uitzetten. Met een doelpunt in de 71e minuut was Haaland eindelijk weer trefzeker in de Premier League. De Noor schoot van dichtbij raak na een hoekschop. Zijn laatste doelpunt in de Engelse competitie dateerde van eind november waarna een voetblessure hem enige tijd aan de kant hield.
In de 85e minuut scoorde hij nogmaals, nu na een pass van De Bruyne.
City, dat nu zes keer op rij heeft gewonnen, heeft 52 punten uit 23 duels, Liverpool heeft er 51 uit even zoveel wedstrijden en treft later op zaterdag nog Burnley.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
13 uur geleden