Doelpunten Dost zorgen voor zege Club Brugge
SINT-TRUIDEN (ANP) - Door twee doelpunten van Bas Dost heeft Club Brugge in de Belgische competitie gewonnen van STVV. In Sint-Truiden werd het 2-1 voor de kampioen. 'Club' staat daardoor voorlopig weer op de eerste plaats, met 1 punt meer dan revelatie Union.
De club uit Brugge kwam al na 1 minuut op voorsprong, door een Nederlands duet. Bas Dost scoorde, na voorbereidend werk van Noa Lang. De Duitser Robert Bauer maakte nog voor rust gelijk. Meteen na rust scoorde Dost opnieuw, nu op aangeven van Eduard Sobol.
Naast Dost en Lang deed ook aanvoerder Ruud Vormer mee met Club Brugge.
Union speelt zondag de uitwedstrijd tegen Gent en kan Club Brugge op de ranglijst weer passeren.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
41 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
11 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
14 uur geleden