Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpunt voor Spanje voelt als cadeautje voor voetbalster Hermoso

Doelpunt voor Spanje voelt als cadeautje voor voetbalster Hermoso

SALERNO (ANP) - De Spaanse voetbalster Jennifer Hermoso voelde zich vooral dankbaar na haar succesvolle optreden met de nationale ploeg in de Nations League. In de 89e minuut bezorgde ze Spanje met haar treffer de zege op Italië (1-0).

"Ik had mezelf geen betere terugkeer kunnen wensen. Ik voel mij weer goed en maak het doelpunt waardoor we deze wedstrijd winnen", aldus Hermoso. Ze zei dat ze na haar treffer aan veel dingen had moeten denken. "Soms geeft het leven je toch weer kleine cadeautjes. Ik heb vooral ook aan de mensen gedacht die al die tijd achter mij hebben gestaan. Dankzij hen kan ik weer genieten van het voetbal".

Hermoso kende een moeilijke tijd nadat ze na de finale van het WK door toenmalig bondsvoorzitter Luis Rubiales op haar mond werd gekust. Rubiales beweerde dat de zoen met wederzijdse toestemming was gegeven. Na de vele ophef over zijn actie besloot Rubiales met veel tegenzin toch zijn functie als voorzitter neer te leggen.

In september was Hermoso nog niet in de Spaanse selectie opgenomen voor de eerste twee wedstrijden in de Nations League. Tegen Italië viel ze met succes in de 68e minuut in.

Meer uit Voetbal

Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

2 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

6 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

15 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

18 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

18 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

18 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

20 uur geleden